Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı 5 lt.

649,00 TL

Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı 5 lt.

Stok Kodu 1168
Marka SMX
Ürün Açıklaması

SMX Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı  

Tamamen konsantre bir ürün olan SMX Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı kendi aracınızı yıkamak için kullanabileceğiniz, bireysel kullanıma uygun bir üründür. Aynı zamanda araç yıkama tünellerinde, jetonlu köpük makinelerinde, dozajlı yıkama makineleri ve basınç tüplerinde kullanılmak için de uygundur. Soğuk havalarda donma yapmayan bu ürün makinelerin kanallarında ya da borularında herhangi bir tortu ya da kalıntı bırakmaz. Her yıkamada yüksek performans alabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte, boyutu ve fiyatı açısından uygundur ve uzun süreli olarak kullanılabilir. 

Kullanım Şekli:

10 litre suya 100 ml ekleyerek karıştırınız ve köpürtünüz. Bu karışımı aracın tüm yüzeyine eşit şekilde dağıtmak için fırça ve sünger kullanınız. Karışımı yüzeye sürdükten sonra 2 dakika bekleyiniz, ardından tekrar fırça veya sünger yardımıyla ovalayarak durulayınız. Durulama işleminden sonra yüzeyi kurulamak için bir bez kullanınız. 

İçindekiler: 

Deiyonize su - Sodyum metasilikat pentahidrat - %0,2-0,9 Potasyum karbonat -  %0,1-0,3 Karnaubawax -  %0,01-0,1 kostik içermez -  asit içermez.

Dikkat! Ürünün göze veya deriye teması halinde, derhal bol miktarda su ile en az 15 dakika boyunca yıkanmalıdır. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurunuz. Çamaşır suyu gibi asitli maddelerle karıştırılması zehirli gaz çıkışına yol açar. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.

 

Yorumlar
Yorum Yap