Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Far Temizleme Solüsyonu 5 Adet

950,00 TL

Far Temizleme Solüsyonu 5 Adet

Stok Kodu 1040
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX Far Temizleme Solüsyonu

Aracınızın herhangi bir sebeple kirlenmiş ya da yıpranmış farlarını SMX Far Temizleme Solüsyonu ile kolayca temizleyebilirsiniz. Farlarınızın gerek kazadan ötürü çizilmiş, gerek güneş ışınlarından dolayı solmuş, gerekse de zorlu arazi ve yol şartlarından dolayı kirlenmiş olabilir. Genellikle far temizliği konusunda profesyonel yardım aldığınızda bu durum size pahalıya patlayabilir. Bu yüzden SMX Far Temizleme Solüsyonu ile kendi başınıza ve düşük maliyetlerle aracınızın farlarını temizleyebileceksiniz.

NOT! SMX Far Temizleme Setiyle kullanımı önerilir. 

Kullanım Şekli:

Farın çizik ve kirliliğine göre uygun zımpara numarası ile zımparalanır. Daha sonra SMX Far Solüsyonu ısıtılarak farın yüzeyine uygulama yapılır. Ürünün farın tüm yüzeyine eşit uygulayınız. Tek bir noktaya uzun bir süre uygulama yapmayınız. Kullanım esnasında ürünün solumayınız.  

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. P311 hemen Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz. Lütfen yukarıdaki talimatlara harfiyen uyunuz ve güvenli kullanım sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

Yorumlar
Yorum Yap