Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı 1 Lt. + Mikrofiber Oto Yıkama Eldiveni

350,00 TL

Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı 1 Lt. + Mikrofiber Oto Yıkama Eldiveni

Stok Kodu 1271
Marka SMX
Ürün Açıklaması

SMX Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı Özellikleri

 

Tamamen konsantre bir ürün olan SMX Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı kendi aracınızı yıkamak için kullanabileceğiniz, bireysel kullanıma uygun bir üründür. Aynı zamanda araç yıkama tünellerinde, jetonlu köpük makinelerinde, dozajlı yıkama makineleri ve basınç tüplerinde kullanılmak için de uygundur. Soğuk havalarda donma yapmayan bu ürün makinelerin kanallarında ya da borularında herhangi bir tortu ya da kalıntı bırakmaz. Her yıkamada yüksek performans alabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte, boyutu ve fiyatı açısından uygundur ve uzun süreli olarak kullanılabilir.

 

SMX Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı Kullanımı

 

Ürünü kullanmak için 15 litre suya SMX Neon %50 Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı ürününden 250 ml dökerek suyu köpürtmeniz gerekiyor. Ardından elde ettiğiniz 15 litre köpüklü suyu, aracın her bir köşesine sünger yardımıyla, ovarak eşit bir şekilde dağıtmalısınız. Ürün yaklaşık 2-3 dakika kadar aracın üzerinde kalmalıdır. Ardından  bol su ile aracınızı durulayınız. Durulama işlemi tamamlandıktan sonra mikrofiber bir bez yardımıyla aracınızı kurulamanız gerekiyor. 

MİKROFİBER OTO YIKAMA ELDİVENİ

2 Yüzeyli Mikrofiber Eldiven Oto Ev Yıkama Eldiveni Araç Yıkama Eldiveni 1 Sınıf malzemeden üretilmiştir. Üstün mikrofiber teknolojisi ile mükemmel temizlik özelliğine sahiptir. Eldivenin içindeki su geçirmez malzeme sayesinde elleriniz kuru kalır zarar görmez. Islak ve kuru kullanım özelliği sayesinde araç içi temizliği ve dış yıkamada defalarca kullanılabilir. Çift taraflı kullanılabilir uzun ömürlüdür. Banyo seramik fayans küvet gibi ev temizliğinde de kullanılabilir. Kaliteli lastik yapısı sayesinde elden çıkmaz. Çamaşır makinesinde yıkanılabilir.

Yorumlar
Yorum Yap