Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Sinek ve Böcek Temizleyici 1 Lt. 3 Adet

600,00 TL

Sinek ve Böcek Temizleyici 1 Lt. 3 Adet

Stok Kodu 1133
Marka SMX
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX Sinek ve Böcek Temizleyici

Yüksek hızlarda yolculuk yapıyorsanız, yol üzerinde haşereler ve sinekler arabanızın çeşitli yerlerine yapışarak ortaya oldukça çirkin bir görüntü çıkarırlar. Yol boyunca söz konusu haşere ve sinekler kurur ve yalnızca su kullanarak ya da yıkayarak bu sorun çözülemez ve daha ciddi bir hamle yapmak gerekir. İşte SMX Sinek ve Böcek Temizleyici de bu noktada devreye girer. Bu ürünü kullanarak hem haşere ve sineklerin yaratmış olduğu kötü görüntüden kurtulabilir, hem de aracınızı çok daha iyi bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Kimyasal bazlı olan bu ürün, düzenli ve doğru kullanıldığı takdirde tıpkı diğer SMX ürünleri çok etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Reçine temizliğinde de kullanılabilir. 

NOT! Güneşte yanmış, opak, akrilik boyalı ve boyası solmuş araçlarda görünmeyen bir bölgede boyaya zarar verip vermediğini denedikten sonra tamamına uygulayınız. 

Kullanım Şekli:

Ürünü uygulamak istediğiniz alana sıkın, ardından 1 dakika bekleyin. Daha sonra bir bez veya sünger kullanarak ovalayın. Son adımda bol su ile iyice durulayınız. 

Dikkat! Göz, yüz ve deri için tahriş edicidir. Temas halinde bol su ile yıkayınız. İçildiği takdirde derhal doktora başvurunuz. Kapalı yerlerde uzun süre solumayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Güneş ışığından koruyunuz. 

Yorumlar
Yorum Yap