Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

İnox Krom ve Nikelaj Temizleyici 1 Lt.

250,00 TL

İnox Krom ve Nikelaj Temizleyici 1 Lt.

Stok Kodu 1147
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX İnox Krom ve Nikelaj Temizleyici

Araçların üzerinde bazı bölgeler nikelaj, bazı bölgeler ise krom malzemeden kullanılarak üretilir. İşte bu malzemelerin olduğu bölgelerde bazen paslanma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı durum yalnızca araçlar için değil, mutfağınızda ya da evinizin herhangi bir bölgesinde kullandığınız araçlar ya da malzemeler için de geçerlidir. Tüm bunların dışında daha pek çok bölgede pas sorunu ile karşılaşabiliriz. İşte bu sorundan kurtulmak adına özellikle son dönemde sıklıkla kullanılan yöntem SMX İnox Krom ve Nikelaj Temizleyici kullanmaktır.

Kullanım Alanları:

Araçların nikelaj, krom üzerindeki pas tutmuş bölgelerin temizliğinde. Duşakabin camlarındaki kireç lekelerinin temizliğinde. Armatür ve musluklardaki kireç lekelerinde. Mutfaktaki inox ve bataryalarda. Asansörlerin krom alanlarının temizliğinde ve araçların krom aynalarında kullanabilirsiniz. 

Kullanım Şekli: 

Kirli yüzey üzerine püskürtün. 1-2 dakika bekleyin ve su ile durulayın. Gerekirse aynı işlemi tekrarlayın. Daha parlak yüzey elde etmek için işlem sonrası kuru bez ile kurulayın.

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz.  Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Bazik ürünlerle birlikte kullanmayın. Cildi korumak amacıyla elleri uzun süre temastan kaçının. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Kilit altında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ürünün yutulması halinde derhal Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Ambalaj tamamen boşaldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz.

Yorumlar
Yorum Yap