Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey 500 ML 3 adet

350,00 TL

Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey 500 ML 3 adet

Stok Kodu 1107
Ürün Açıklaması

SMX Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey

Yüzeydeki pası hızlı şekilde çözer. Pas, yağ, kir ve diğer kalıntıları uygulanan yüzeyden söker atar. Metal yüzeylerde korozyonu önleyen film tabakası oluşturur. Suya karşı yüzeyleri korur. Su dayanımı yüksektir. Çok amaçlı yağlama yapar. Uzun süreli koruma sağlar. Tüm metal ve plastik yüzeylerde kullanılabilir. Boyaya zarar vermez. Anti-statik özelliği sayesinde toz tutmaz. Sıkışmış civata ve somunların sökülmesinde kolaylık sağlar.

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak olan yüzeye 25 – 30 cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde gerekirse işlemi tekrar ediniz.

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk. yıkayınız. Aşırı soluna maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusturmaya çalışmayın, derhal sağlık personeline bilgi veriniz. Detaylı bilgi için MSDS bakınız.

Yorumlar
Yorum Yap