Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

2 Adet İnox Krom Temizleyici / Nikelaj Temizleyici

130,00 TL
Stok Kodu 1000000000344
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX İNOX KROM, NİKELAJ TEMİZLEYİCİ

 

Araçların üzerinde bazı bölgeler nikelaj, bazı bölgeler ise krom malzemeden kullanılarak üretilir. İşte bu malzemelerin olduğu bölgelerde bazen paslanma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı durum yalnızca araçlar için değil, mutfağınızda ya da evinizin herhangi bir bölgesinde kullandığınız araçlar ya da malzemeler için de geçerlidir. Tüm bunların dışında daha pek çok bölgede pas sorunu ile karşılaşabiliriz. İşte bu sorundan kurtulmak adına özellikle son dönemde sıklıkla kullanılan yöntem SMX inox krom, nikelaj temizleyici kullanmaktır.

 

SMX İnox Krom Nikelaj Temizleyici Nasıl Kullanılır?

 

İsterseniz aracınızda, isterseniz mutfağınızda, isterseniz de başka bir alanda bir pas lekesi ile karşılaştığınızda SMX inox krom, nikelaj temizleyici ürünü alan üzerine püskürtün ve birkaç dakika ürünün etki etmesi için bekleyin. Ardından söz konusu bölgeyi bol su ile durulayın. Eğer bölgedeki paslanma çok şiddetli ise tek bir seferde bu pastan kurtulamıyorsanız, ürünü üst üste birkaç kez kullanarak daha etkili bir sonuç alabilirsiniz.

 

SMX İnox Krom Nikelaj Temizleyici Kullanım Alanları

 

Söz konusu ürün, kullanım alanı en geniş olan ürünlerden biridir. Örneğin araçlarının krom ve nikelajdan üretilmiş olan bölgelerinde bu SMX inox krom, nikelaj temizleyici kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda mutfağınızdaki musluk ve bataryaların üzerinde oluşmuş olan paslardan kurtulmak için de bu ürünü kullanabilirsiniz. Evinizde inox buzdolabı ya da buna benzer bir ürün bulunuyorsa, SMX inox krom, nikelaj temizleyici bu ürünlerin üzerindeki paslar konusunda da oldukça etkilidir. İsterseniz duşakabinlerde, armatürlerde ve istediğiniz her türlü krom ve nikelaj alanda bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

SMX İnox Krom Nikelaj Temizleyici Bulut Kimya’da!

 

Bulut Kimya oto bakım ve ev temizlik ürünlerinde Türkiye’nin lider firmalarından biridir. Son yıllarda Türkiye’de SMX marka ürünlerin çok fazla kullanılmasının sebebi de yine Bulut Kimya’dır. İster ev bakım ve temizliği, isterseniz oto bakım ve temizliği konusunda yüksek kaliteli Bulut Kimya ürünlerine güvenebilirsiniz. Bu ürünlerin tamamına uygun fiyatlarla sahip olabilir, tüm ürünlerden üst düzey performans görebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap