Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Klima Temizleyici 200mL 3 Adet

350,00 TL

Klima Temizleyici 200mL 3 Adet

Stok Kodu 1049
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX Klima Temizleyici 

Araç, ev ve iş yerlerinde kullanılan klima sistemlerini temizlemek için özel olarak imal edilmiştir. Klima çalışırken, mikroorganizmalar da hava kanallarında ortama girerler. Klima Temizleme Spreyi özel förmülü sayesinde, klimanızda biriken toz ve kokuları yok ederek, ferah ve hijyenik bir ortama sahip olmanızı sağlar. Tazelik veren hoş kokusu ile klimanızın yaymış olduğu kötü kokuyu ortadan kaldırarak temizler. 

Kullanım Şekli:

Kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız. Aracınızı çalıştırınız. Klimayı çalıştırarak; soğuk fan ayarları maksimum ve iç hava dolaşımı açık şekilde ayarlayınız. Spreyi sürücü koltuğu önüne, paspasın üzerine yerleştiriniz, mandalına basarak aracınızı terk ediniz ve kapıları kapatınız. Aracı 10 dakika çalıştırınız. Sprey bitince aracınızı durdurup havalandırınız. 

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular da dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Alevlenir sıvı ve buhar içerir. Cilt tahrişine neden olabilir. Su içerisinde uzun süre kalıcıdır ve çevreye zarar verebilir. Isıdan, kıvılcımdan, alevden ve sıcak yüzeylerden uzak tutunuz. Kilit altında saklayınız. Toz, duman, gaz, sis, buhar veya spreyi solumayınız. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Kendinizi iyi hissetmezseniz Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz. Lütfen yukarıdaki talimatlara harfiyen uyunuz ve güvenli kullanım sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

Yorumlar
Yorum Yap