Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Dizel Partikül Filtre Temizleyici + Dizel Yakıt Katkısı

300,00 TL

Dizel Partikül Filtre Temizleyici + Dizel Yakıt Katkısı

Stok Kodu 1463
Barkod SMX1463
Ürün Açıklaması

 

SMX Dizel Partikül Filtre Temizleyici

Partikül filtre temizliği için geliştirilmiştir. NOx değerlerini ve yanma değerlerini düzenler. Tıkanıklıktan kaynaklı güç kaybını giderir. DPF arıza problemlerini çözmeye yardımcı olur. Rejenerasyon işlemini normalleştirir. DPF kendini temizleme işlemi gerçekleştiremeyecek kadar tıkanmış partikül filtrelerini temizlemeye ve temiz kalmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Yakıt almadan önce bir kutu (300 ml) dizel yakıt katkısını 60 lt yakıt deposuna boşaltınız. Her 3 depo yakıt dolumunda bir kutu kullanılması tavsiye edilir.

Dikkat! Çok kolay alevlenir. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Cilt tahrişine, uyuşukluğa ve baş dönmesine yol açabilir. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, çok toksik etkiler. Isıdan, kıvılcımdan, alevden, sıcak yüzeylerden uzak tutun. Aleve veya diğer ateş kaynaklarına doğru püskürtmeyin. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Kendinizi iyi hissetmezseniz Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz.Yorumlar
Yorum Yap