Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX ZİNCİR YAĞLAYICI 200 ML

50,00 TL

Zincir için özel olarak geliştirilmiştir. Şeffaf rengi ile görüntüyü bozmaz. Zincire çok iyi yapışır, sıçrama yapmaz. Uzun ömürlüdür. Hızlı uçuculuğa sahiptir. Suyu uzaklaştırır. O-ringli,o- ringsizve yarış zincirlerinde kullanıma uygundur. Zincirde aşınmayı engeller. Anti-statiktir,toz tutmaz. Yüksek ısıya ve devire dayanıklıdır. İnce yapısı sayesinde zincirde yırtılmaz bir tabaka oluşturur. Zincirdeki ısınmayı azaltır. Dünya standartlarına uygundur. KULLANIM ŞEKLİ: Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeye 25-30cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde gerektiğinde işlemi tekrar edeniz.

Stok Kodu 1000000000280
Marka SMX
Ürün Açıklaması

Zincir için özel olarak geliştirilmiştir. Şeffaf rengi ile görüntüyü bozmaz. Zincire çok iyi yapışır, sıçrama yapmaz. Uzun ömürlüdür. Hızlı uçuculuğa sahiptir. Suyu uzaklaştırır. O-ringli,o- ringsizve yarış zincirlerinde kullanıma uygundur. Zincirde aşınmayı engeller. Anti-statiktir,toz tutmaz. Yüksek ısıya ve devire dayanıklıdır. İnce yapısı sayesinde zincirde yırtılmaz bir tabaka oluşturur. Zincirdeki ısınmayı azaltır. Dünya standartlarına uygundur.
KULLANIM ŞEKLİ: Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeye 25-30cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde gerektiğinde işlemi tekrar edeniz.

Yorumlar
Yorum Yap