Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Dizel Yakıt Katkısı 300 mL 2 Adet

300,00 TL

Dizel Yakıt Katkısı 300 mL 2 Adet

Stok Kodu 1085
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX Dizel Yakıt Katkısı

Dizel motorlu araçlarda; Yakıt kalitesini yükseltir. Ateşleme kalitesini artırır. Yanmayı düzenler. Enjeksiyon sistemini temizler. Tortu oluşmasını önler. Motorun sessiz çalışmasını sağlar. Performansı yükseltir. Yakıt tasarrufu sağlar.

Kullanım Şekli:

Yakıt almadan önce bir kutu 300 ml dizel yakıt katkısını 60 lt yakıt deposuna boşaltınız. Her üç depo yakıt dolumunda bir kutu kullanılması tavsiye edilir.

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Çok kolay alevlenir. Boş kutular da dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Cilt tahrişine, uyuşukluğa ve baş dönmesine yol açabilir. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, çok toksik etkiler. Isıdan, kıvılcımdan, alevden, sıcak yüzeylerden uzak tutun. Aleve veya diğer ateş kaynaklarına doğru püskürtmeyin. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Kendinizi iyi hissetmezseniz Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz.

Yorumlar
Yorum Yap