Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Vernik Sökücü (500 ml)

80,00 TL
180,00 TL
%56 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000010
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Renk
Ürün Açıklaması

SMX VERNİK SÖKÜCÜ

 

Araçların yüzeyinde herhangi bir sebebe bağlı olarak vernik yanığı oluşabilir. Bu vernik yanıklarından kurtulabilmek adına SMX vernik sökücü kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem hızlı, hem de kolay bir şekilde aracınızı eski görüntüsüne kavuşturabilirsiniz.

 

SMX Vernik Sökücü Özellikleri

 

Vernik sökücü ürünler, herhangi bir metal ya da boya üzerindeki verniğin sökülmesine yardımcı olan solvent bileşenli kimyasal ürünlerdir. Araç üzerindeki verniği sökmek konusunda oldukça etkilidirler ve bunu yaparken fosfat ve kromat tabakasına zarar vermezler. Ürün 500 mililitrelik kutu haline satılmaktadır. Eğer isterseniz bu ürünü boya koruma hare giderici ve seramik katkılı hızlı ve pratik cila ile birlikte kullanabilirsiniz. Eğer SMX vernik sökücü ürününü doğru bir şekilde kullanırsanız, verim almamanız için hiçbir sebep yoktur.

 

SMX Vernik Sökücü Kullanımı

 

Öncelikle SMX vernik sökücü uygulanacağı alandaki boyanın fabrikasyon olması ve kesinlikle zarar görmemiş olması gerekir. Eğer sonradan kalitesiz bir ürün kullanılarak boya yapıldıysa, SMX vernik sökücü bu boyaya zarar verebilir. Ürünü uygulayacağınız alanı belirledikten sonra ürünü bu alana sıkın ve üzerini hava almayacak şekilde bir poşetle kapatın. Bunu poşeti 4 taraftan yüzeye bantlayarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünü uygularken, uygulama alanı dışındaki bölgelerin zarar görmemesi adına bir maskeleme yapmanız yararınıza olacaktır. Ürünün üzerine kapalı olarak yarım saat kadar beklemesi yeterlidir. Fakat bazı bölgeler için bu süre uzayabilir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, firmamızdan da tedarik edebileceğiniz herhangi bir koruyucu ürün, bölgenin tekrar zarar görmemesi adına verimli olacaktır. Bu yüzden bu ürünü tek başına kullanabileceği gibi, SMX 3’ü 1 arada adlı ürünü de kullanabilirsiniz. Her iki ürünü de firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

 

SMX Vernik Sökücü Bulut Kimya’da!

 

Gerek evinizde kullanmak için, gerekse de aracınız için yüksek kaliteli temizlik malzemeleri arıyorsanız, bu ürünlerin tamamını Bulut Kimya’da bulabilirsiniz. Bulut Kimya olarak biz gerek vernik sökücü ürünlerde, gerekse de oto bakımla ilgili her türlü üründe sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem kaliteli, hem de ekonomik ürünler için, bizi tercih edin!