Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi (10 KG)

260,00 TL
Stok Kodu 1000000000024
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX BİTKİSEL EL TEMİZLEME KREMİ 

 

Özellikle sanayi bölgelerinde ya da endüstriyel alanlarda çalışıyorsanız, ellerinize yapışmış olan yağın ve kirin temizliği konusunda sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden sıradan el kremlerinden daha etkili ve temizleme performansı daha iyi olan bir ürün kullanmanız gerekir. Bu ürünlerin başında SMX bitkisel el temizleme kremi geliyor. Tamamen bitkisel olan bu krem, en zorlu kirlerin bile ellerinizden kolayca temizlenmesine yardımcı olur.

 

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi Özellikleri

 

Normal ve standart el kremleri ile ellerinizi temizlemeniz oldukça zordur. Aynı zamanda endüstriyel ve sanayi tipi lekeler yalnızca su ile temizlenemez. Bu yüzden SMX bitkisel el temizleme kremi sayesinde aynı zamanda su tasarrufu sağlamış olursunuz. Genelde bu tip lekelerin ellerden mazot ve tiner ile temizlenmeye çalışıldığı düşünülürse, bitkisel bir ürünün ne kadar sağlıklı olduğunu tartışmaya gerek yoktur. Çünkü mazot ve tiner ellerinizi çatlatır ve aynı zamanda ciddi zararlar verir.

 

Aynı zaman SMX bitkisel el temizleme kremi az miktarda kullanım ile etkili olur. Bu yüzden ekonomiktir. Sağlığınız için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez. Aynı cildi yumuşatır ve çatlakların iyileşmesine yardımcı olur. Böylelikle ellerinizin sağlığına tekrardan kavuşmasına yardımcı olur. Kolay kullanımı ve etkili olması sebebiyle hem sudan, hem maliyetten, hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda içerisinde çok sayıda bitkisel yağ ve kir çözücü madde bulunur.

 

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi Kullanım Alanları

 

Bu ürün genellikle sanayi ve yağ kullanımının yoğun olduğu diğer sektörlerde kullanılabilir. Özellikle oto tamirhaneleri, boya üretim tesisleri, tekstil sektörü gibi alanlarda çalışan kişilerin kullanması kesinlikle tavsiye edilmektedir. Aynı zaman SMX bitkisel el temizleme kremi sayesinde tırnaklarınızın arasına sıkışmış olan ve temizlenmesi zor olan kirleri bile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında ekonomik olduğu kadar aynı zamana kaliteli de bir üründür. Bu ürün şu an Türkiye’de SMX markası güvencesiyle satılmaktadır. Bu ürünü hemen satın almak isterseniz, Bulut Kimya olarak biz Türkiye’nin her yerine bu ürünü gönderebiliyoruz.

 

 

Yorumlar
Yorum Yap