Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Şeffaf Sıvı Yağlayıcı Gres 500 mL 2 adet

300,00 TL

Şeffaf Sıvı Yağlayıcı Gres 500 mL 2 adet

Stok Kodu 1112
Ürün Açıklaması

SMX Şeffaf Sıvı Yağlayıcı Gres

Yüksek basınca dayanıklı, mukavemeti yüksek mükemmel bir sıvı yağlayıcıdır. -40˚C ile 180˚C sıcaklık aralığında sorunsuz yağlama yapar. Özellikle dik yüzeylere yapışma kabiliyeti çok yüksek olup kalıcı bir yağlayıcılık sağlar. Hareketli parçalarda ve noktalarda kullanılabilir. 

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak olan yüzeye 25 – 30 cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde gerekirse işlemi tekrar ediniz.

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk. yıkayınız. Aşırı soluna maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusturmaya çalışmayın, derhal sağlık personeline bilgi veriniz. Detaylı bilgi için MSDS bakınız.

Yorumlar
Yorum Yap