Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Hakkımızda

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak 100'ü aşkın geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. 

 

Başarı konumumuzu sürekli geliştirerek OTOMOTİV ve  endüstriyel bakım kimyasalları  ve çeşitli temizlik ürünleri konusunda Türkiye'de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve bilgili kadromuzla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “Tercih edilen Marka olmak” tır.

 

Güvenilirlik

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, içinde bulunduğumuz toplum ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük önde gelen değerimizidr. Müşteri bilgilerini, işimizi yaparken gizliliğini taahhüd ettiğimiz tüm bilgileri istisnasız korur, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlarız. İşlerimizi verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak en büyük amaçlarımızdandır.

 

Ürün Portföyü

Her türlü kamu, sağlık, eğitim sanayi kuruluşları, otelcilik, vb. benzer sektörlerin tümünün ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ürünlerinin daha verimli kullanılabilmesi için son kullanıcıya eğitim vermektedir. Daha  düşük kullanım maliyeti  oluşturmak için yeni metotlar üretmektedir. Ürün kalitesini doğaya saygılı hammaddeler kullanarak yeni ürünler üreterek artırmaktadır.  

 

Kısaca Biz

Üretim ve ana dağıtım yeri  Aydın olan şirketimiz, SMX NANO TEKNOLOJİSİ Markası adı altında  Başta Aydın merkez olmakla beraber tüm TÜRKİYE'YE kapıda ödeme imkanı ile iade garantili çalışan bir firmadır. Temel anlayışımız, üreteceğimiz kaliteli ürünler ile  müşterilerimizi memnun etmek ve sürekli yapacağımız ar-ge faaliyetlerle yeni ürünler üretmektir.