Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

2 Adet SMX Radyatör Temizleme Katkısı 500 Ml

130,00 TL

Motorlu araçlardaki soğutma sistemleri için geliştirilmiştir. Isıtma / soğutma sistemindeki kireç ve yağı çözerek temizler. -Kireç, gres ve yağı kimyasal olarak çözer. -Asit veya alkali maddeler içermez. -Soğutma sıvıları ve antifrizler ile uyumludur. -Lastik ve plastik parçalara zarar vermez. Kullanım şekli: 10 lt depo haznesi için 1 kutu (500ml) radyatör temizleme sıvısını soğutma suyuna ekleyerek, aracınızın motorunu yüksek devire 10-15 dk çalıştırınız. Soğutma suyunu boşaltarak yeni su ekleyiniz. İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk yıkayınız. Aşırı soluma maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusmasını sağlayınız, derhal sağlık personeline bilgi veriniz.

Stok Kodu 1000000000351
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Motorlu araçlardaki soğutma sistemleri için geliştirilmiştir. Isıtma / soğutma sistemindeki kireç ve yağı çözerek temizler.
-Kireç, gres ve yağı kimyasal olarak çözer.
-Asit veya alkali maddeler içermez.
-Soğutma sıvıları ve antifrizler ile uyumludur.
-Lastik ve plastik parçalara zarar vermez.

Kullanım şekli: 10 lt depo haznesi için 1 kutu (500ml) radyatör temizleme sıvısını soğutma suyuna ekleyerek, aracınızın motorunu yüksek devire 10-15 dk çalıştırınız. Soğutma suyunu boşaltarak yeni su ekleyiniz.

İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk yıkayınız. Aşırı soluma maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusmasını sağlayınız, derhal sağlık personeline bilgi veriniz.

Yorumlar
Yorum Yap