Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila 1 Lt.

250,00 TL

Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila 1 Lt.

Stok Kodu 1068
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila

Aracınızın zemini her ne kadar dayanıklı olsa da, bazen pek çok sebebe bağlı olarak aşınmalar ve kirlenmeler meydana gelebilir. Bu aşınma ve kirlenmelerin sebebi güneş yanığı ya da başka dış faktörler olabilir. İşte böyle durumlarda hem aracınızı temizleyecek hem de benzer durumların oluşmasını engelleyecek bir yönteme başvurmanız gerekir. Bugün uygulanan en etkili yöntemlerden biri SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila kullanmaktır.

Kullanım Şekli: 

Kullanacağınız alanı belirledikten sonra SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila ürününü alana püskürtün ve herhangi bir bez ile alana yedirin. Burada 50*70 kaporta bezi ürününü kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda üründen üst düzey verim alabilmek adına, uygulama yapacağınız alanı önceden temizlemeniz gerekir. Ayrıca ürün 6 hafta boyunca etkili olsa da, gerektiği durumlarda ürünü haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde uygulamaya devam edebilirsiniz.

Ürünün Özellikleri:

  • Uygulanacak zeminde pasta ve cilaya gerek olmadan da kullanılabilir. 

  • Ürün seramik kaplama olduğu için, aracınızın parlaklığı oldukça doğal görünecektir. 

  • Uzun süreli bir koruma sağlar. 

  • Kuş pisliği, güneş yanığı, çamur, yağmur izleri ya da çarpma ve başka faktörler sonucu oluşmuş olan çizikleri bu ürün sayesinde kolaylıkla giderebilirsiniz. 

  • Ürün aracınızın güneşe karşı koruyacağından araç boyanızın aşınmasına da engel olur.

  • Uygulandığı alanlarda 6 hafta boyunca etkili olan bu ürün, hem aracınızın açısından, hem kendi sağlığınız açısından, hem de çevre açısından herhangi bir zararı bulunmaz. Yani gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür.