Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Cam Kireç Temizleyici (750ml)

50,00 TL
Stok Kodu 1000000000006
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

(750ML) SMX CAM KİREÇ TEMİZLEYİCİ

 

İster aracınızda, isterseniz de evinizde kullanabileceğiniz SMX cam kireç temizleyici, uygulandığı bölgelerdeki kirecin temizlenmesi açısından son derece etkili bir üründür. Araçlarınızın camlarındaki ya da evinizin herhangi bir bölgesindeki kireci sökmek adına bu ürünü kullanabilir ve doğru kullanım sonucunda olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

 

Aracınızın Camlarındaki Kireci Giderin!

 

Ürün kullanılırken uygulanacak yüzeydeki ısının yüksek olmamasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda ürün kullanılırken, eldiven kullanılması önerilmektedir. Çünkü her ne kadar camlarda oluşan kireçlerin yok edilmesi ve kireç oluşumunun engellenmesi için etkili bir ürün olsa da, dikkatsiz davranıldığı takdirde insan sağlığı açısından zararlı olabilir. Bu yüzden uygulamadan önce gerekli önlemlerin alınması gerekir. Piyasada kullanılan ürünlerden çok daha etkili olan bu ürün oldukça ekonomiktir.

 

SMX Cam Kireç Temizleyicinin Kullanımı

 

Cam dışındaki alanlara kağıt bant yardımıyla maskeleme yapılmalıdır

Cam kireç sökücü ürünümüz püskürtülüp bekleme yapılmadan direk silinmelidir ve sonrasında bol su ile durulanmalıdır.

 

SMX Cam Kireç Temizleyici Ürün Bulut Kimya’da!

 

Bu ürüne 5 litrelik ya da 20 litrelik sipariş seçenekleri ile, Bulut Kimya aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Ürün kaliteli olduğu kadar, ekonomik fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Herhangi bir ürün satın alacakken, ürünün kaliteli olması kadar firmanın kaliteli olması da büyük önem taşır. Bu yüzden nasıl bir ürün alırsanız alın, bu ürünü güvendiğiniz bir firmadan satın almanız gerekir. Biz Bulut Kimya olarak size en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bulut Kimya üzerinden alacağınız bu SMX cam kireç temizleyici ürün, size hem evinizde, hem de aracınızda yardımcı olacak, en etkili temizliği kısa süre içerisinde yapmanızı sağlayacaktır.