Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

24 Adet (1 Koli) Susuz Motor Temizleme Spreyi (500 ML)

3.250,00 TL

24 Adet (1 Koli) Susuz Motor Temizleme Spreyi (500 ML)

Stok Kodu 1356
Barkod 1000000000382
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX Susuz Motor Temizleme Spreyi

Yeni nesil elektronik aksamlı ve beyinli araçların motor bloklarının su ile temizliği, elektronik aksamlara ve beyne zarar vererek hasar, masraflara yol açabileceği için bu alanların susuz temizliği şarttır. SMX SUSUZ Motor Temizleme Spreyi, temizlik için geliştirilmiş, kişisel kullanıma uygun, her yüzeyde kullanılabilen, pratik, uygulaması zaman almayan, temizlik sonrası anti-statik koruma özelliği sağlayan, ideal bir temizleyicidir.

Kullanım Alanları:

Otomobil Motorları, Motosikletler, İş Makinaları, Çim Biçme Makinaları, Aletler, Deniz Motorları, Yağlı ve Kirli Her Türlü Yüzeyin Temizliğinde Kullanılabilir.

Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk olmasına dikkat ediniz. Uygulama yapılacak yüzeyin sıcak olması üründen elde edilecek verimin düşmesine sebep olacaktır.

  • Mümkünse, uygulama yapılacak yüzeyin önceden havayla temizlenmesi, uygulama sürecini ve sonrasındaki temizliği kolaylaştıracaktır.

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeye 25-30 cm uzaklıktan kutuyu dik bir şekilde tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde işlemi tekrarlayınız.


Ürünün Özellikleri:

  • Ürün sıcak yüzeylerde kullanılmadığı sürece motor bloğunda oluşabilecek her türlü kiri başarılı bir şekilde çözer.

  • Ürünün amacı kirleri çözmektir. Çözünen kirlerin ortamdan uzaklaştırılması hava veya bez kullanılmalıdır.

  • Temizlik bittikten sonra uygulanan yüzeyde anti-statik bir tabaka oluşur.

  • Anti-statik özelliği sayesinde uygulanan yüzeyde birkaç hafta toza karşı koruma sağlar.

  • Temizlik sonrası zamanla  oluşabilecek yeni kirlerin temizliği çok  daha kolay olacaktır.

  • Motor bloğunda yer alan her türlü yüzeyde (metal, plastik, mika, cam, alüminyum, bakır, krom v.b. yüzeylerde ) güvenle kullanılabilir.

 

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular da dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.

İlk Yardım! Ürünün göze veya deriye teması halinde, derhal bol miktarda su ile en az 15 dakika boyunca yıkanmalıdır. Eğer ürün aşırı miktarda solunmuş veya yutulmuşsa, hasta havadar bir bölgeye taşınmalıdır; ancak kusturma işlemine girişilmemelidir. Acil sağlık durumunda, derhal sağlık personeline bilgi verilmelidir. Daha detaylı bilgi için, MSDS başvurulmalıdır.

Yorumlar
Yorum Yap