Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

EFSANE YAZ -5- (SMX SUSUZ MOTOR TEMİZLEME SPREYİ - SMX SERAMİK KATKILI HIZLI ve PRATİK CİLA - SMX AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ)

110,00 TL
150,00 TL
%27 İNDİRİM
Marka SMX
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

Aracınızın zemini her ne kadar dayanıklı olsa da, bazen pek çok sebebe bağlı olarak aşınmalar ve kirlenmeler meydana gelebilir. Bu aşınma ve kirlenmelerin sebebi güneş yanığı ya da başka dış faktörler olabilir. İşte böyle durumlarda hem aracınızı temizleyecek hem de benzer durumların oluşmasını engelleyecek bir yönteme başvurmanız gerekir. Bugün uygulanan en etkili yöntemlerden biri SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila kullanmaktır.

SMX SUSUZ MOTOR TEMİZLEME SPREYİ

Motor, her ne kadar aracınızın dışarıdan bakıldığında görülmeyen bir parçası olsa da, aynı zamanda aracınızın en önemli ve hayati öneme sahip bir parçasıdır. Bu yüzden de bakımının ve temizliğinin önemsenmesi, bu işlemlerin düzenli olarak yapılması gerekir. İşte burada devreye SMX susuz motor temizleme spreyi girmektedir.

SMX AĞIR YAĞ ÇÖZÜCÜ 

Yağ izleri çoğu zaman nerede olduklarına bakılmaksızın büyük sorunlar yaratır. Özellikle ağır yağların temizlenmesi bazen eziyete dönüşebilir. İşte bu noktada söz konusu ağır yağ izlerinden kurtulmak için etkili yağ çözücülere ihtiyaç vardır. İşte burada devreye SMX ağır yağ çözücü girer.

Yorumlar
Yorumlar (1)
Kargo teslimat
Ürünler elime ulaştı sipariş esnasında kapıda ödemeli kredi kartı seçtim fakat çalışmış olduğunuz kargo şirketi nakit alıyor ödemeyi kredi kartı ile ödeme kabul etmiyor buna çözüm bulmalısınız.
Misafir | 12.05.2021 16:08
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap