Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Final Wax 150 ml + Kadife Bez 50x70 + Hediye Takoz Cila Süngeri

400,00 TL

Final Wax + Kadife Bez 50x70 + Hediye Takoz Cila Süngeri

Stok Kodu 1067
Barkod 8942076001986
Ürün Açıklaması

SMX Final Wax

Boyayı koruyarak matlık ve oksidasyonu ortadan kaldıran özel formülümüz, aracınıza kalıcı parlaklık kazandıracak. Su iticiliği sayesinde aracınız hem korunacak hem de her zaman temiz kalacak. Altı ay boyunca süren parlaklık garantisi ve SMX Kalite güvencesi ile aracınızın bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Artık gücü sizde hissedin, aracınızı korumanın ve güzelliğini korumanın keyfini çıkarın!

Kullanım Alanları:

Otomobil, Yat, Tekne, Motorsiklet vb.

Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Güneş altında veya sıcak boya yüzeyine uygulamayınız.

  • Aracın boyalı plastik aksamlarına uygulanmaz.

Kullanım Şekli: 

Aracınızı yıkayıp kurulayınız. Pasta cilayı ürünün içinde bulunan sünger ile boyanın üzerine eşit miktarda sürünüz. Kısa süre kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra temiz mikrofiber bez ile siliniz.Tavsiye edilen şekilde aracın tüm kaporta parçalarına uygulayınız. Kullandıktan sonra ürünün kapağını açık bırakmayınız.

Ürünün Özellikleri:

  • Boya üzerindeki matlık ve oksidasyonu yok ederek kalıcı parlaklık sağlar. 

  • Su iticiliğe özelliğe sahiptir. 

  • Araç boyasını korur.  

  • 6 Ay kalıcıdır.

 

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Alevlenir sıvı ve buhar içerir. Cilt tahrişine neden olabilir. Uzun süreli veya tekrarlı maruziyet organlara zarar verebilir. Su içerisinde uzun süre kalıcıdır ve çevreye zarar verebilir. Isıdan, kıvılcımdan, alevden ve sıcak yüzeylerden uzak tutunuz. Sigara içmek yasaktır. Kapak sıkıca kapatılmalıdır. Toz, duman, gaz, sis, buhar veya spreyi solumayınız. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Deri ile temas halinde bol su ile yıkayınız. Ciltte tahriş veya kaşıntı oluşursa, tıbbi yardım alınız. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Solunması halinde, kişiyi temiz havaya çıkarınız ve rahat bir pozisyonda tutarak kolay nefes almasını sağlayınız. Ürünün yutulması halinde derhal Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. Kusturmayınız. İyi havalandırılan bir yerde saklayınız. Çevreye zarar vermemeye dikkat ediniz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz. Lütfen yukarıdaki talimatlara harfiyen uyunuz ve güvenli kullanım sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

SMX Kadife 50X70 Bez

Kadife bezimizin suyu adeta büyüyle çektiği bir gerçek! Sadece bir dokunuşla 500 ml'ye kadar suyu içine hapsedebilme özelliğine sahip. Büyük boyutu sayesinde kolay kullanım sağlar. İz bırakmaz. 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap