Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Pink %50 Cilalı Oto Şampuanı 1 Lt. 3 Adet

600,00 TL

Pink %50 Cilalı Oto Şampuanı 1 Lt. 3 Adet

Stok Kodu 1172
Marka SMX
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX %50 Cilalı Konsantre Pink Oto Şampuanı 

Tamamen konsantre bir ürün olan SMX %50 cilalı oto şampuanı, kendi aracınızı yıkamak için kullanabileceğiniz, bireysel kullanıma uygun bir üründür. Aynı zamanda araç yıkama tünellerinde, jetonlu köpük makinelerinde, dozajlı yıkama makineleri ve basınç tüplerinde kullanılmak için de uygundur. Soğuk havalarda donma yapmayan bu ürün makinelerin kanallarında ya da borularında herhangi bir tortu ya da kalıntı bırakmaz. Her yıkamada yüksek performans alabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte, boyutu ve fiyatı açısından uygundur ve uzun süreli olarak kullanılabilir.

Kullanım Şekli:

10 litre suya 100 ml ekleyerek karıştırınız ve köpürtünüz. Bu karışımı aracın tüm yüzeyine eşit şekilde dağıtmak için fırça ve sünger kullanınız. Karışımı yüzeye sürdükten sonra 2 dakika bekleyiniz, ardından tekrar fırça veya sünger yardımıyla ovalayarak durulayınız. Durulama işleminden sonra yüzeyi kurulamak için bir bez kullanınız. Bu ürünü 1/60 oranında suyla karıştırmak uygundur.

İçindekiler: 

Deiyonize su - Sodyum metasilikat pentahidrat - %0,2-0,9 Potasyum karbonat -  %0,1-0,3 Karnaubawax -  %0,01-0,1 kostik içermez -  asit içermez.

Dikkat! Ürünün göze veya deriye teması halinde, derhal bol miktarda su ile en az 15 dakika boyunca yıkanmalıdır. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurunuz. Çamaşır suyu gibi asitli maddelerle karıştırılması zehirli gaz çıkışına yol açar. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.