Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Zift Katran Temizleyici 500 mL. 24 Adet 1 Koli

3.000,00 TL

SMX Zift Katran Temizleyici Özellikle yaz aylarında asfalttan sıçrayarak aracınızın kapı, çamurluk, tampon, vb. kaporta ve aksesuarlarına yapışan zift ve katranları kolayca temizler, boya, cila ve verniğe zarar vermez. Zamanla Kaporta ve karoserde oluşan zift lekelerini çözer. Anti statik formülü sayesinde toz oluşumunu uzun süre geciktirir. Boya üzerinde bulunan yağ, katran, zift ve lekeleri hemen söker. Boyayı çizmeden temizler. Camlarda etiket artıklarını kolayca temizler. Kızgın güneş altında ve ısınmış boya üzerinde uygulama yapılmamalıdır.

Stok Kodu 1403
Marka SMX
Ürün Açıklaması

SMX Zift Katran Temizleyici

Özellikle yaz aylarında asfalttan sıçrayarak aracınızın kapı, çamurluk, tampon, vb. kaporta ve aksesuarlarına yapışan zift ve katranları kolayca temizler, boya, cila ve verniğe zarar vermez. Zamanla Kaporta ve karoserde oluşan zift lekelerini çözer. Anti statik formülü sayesinde toz oluşumunu uzun süre geciktirir. Boya üzerinde bulunan yağ, katran, zift ve lekeleri hemen söker. Boyayı çizmeden temizler. Camlarda etiket artıklarını kolayca temizler. Kızgın güneş altında ve ısınmış boya üzerinde uygulama yapılmamalıdır. 

Kullanım Şekli:

 

Öncesinde 20 ila 30 defa sallanması gerekir. Uygulama yapılacak olan alana 15-20 cm mesafeden sıkılır. Direkt olarak uygulanır. Lekeli yüzey kaplanacak şekilde uygulama yapılır. 2-3 dakika beklenir ve silinir. Depolama +5 ile +25 derece arasında serin ve kuru bir alanda sağlanmalıdır.

Yorumlar
Yorum Yap