Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Demir Tozu & Jant Temizleyici 500 mL. 48 Adet 2 Koli

8.700,00 TL

Demir Tozu & Jant Temizleyici 500 mL. 48 Adet 2 Koli

Stok Kodu 1382
Ürün Açıklaması

SMX Demir Tozu & Jant Temizleyici

Çelik ve alüminyum jantlara yapışan balata ve demir tozlarını etken maddesi ile kolayca çözen konsantre jant temizleme ürünü. Ph nötr formülü ile lekelere ve çelik aksama zarar vermez. 

Kullanım Şekli:

Ürünü spreyleme yoluyla yüzeye uygulayın. Birkaç dakika sonra renk değiştirme teknolojisi sayesinde kirlilik derecesine göre demir tozları çözülerek mor renge dönüşmeye başlayacaktır. Birkaç dakika reaksiyonun bitmesini bekleyin. Morarma tamamlanınca tazyikli suyla kolayca durulayın.  Ürün yoğun olduğundan açık havada kullanılması önerilir.

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak bulundurunuz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ürünün yutulması halinde derhal Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.

Yorumlar
Yorum Yap