Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Süper Parlak Paket

650,00 TL

Süper Parlak Paket

Stok Kodu 1309
Barkod 8942076001579
Marka SMX
Ürün Açıklaması

 

SMX Süper Parlak Paket

 

Paket İçeriği:

  • 3'ü 1 Arada Final Wax (Cila-Boya Koruma-Hare Giderici)
  • Final Wax
  • Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila
  • Mikrofiber Cila Uygulama Bezi 40x50
  • Takoz Cila Süngeri
  • Pasta Cila Süngeri

SMX 3'ü 1 Arada Final Wax (Cila-Boya Koruma-Hare Giderici): Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz. Araç kaportasına belli bir miktarda dökülerek uygulama süngeri ile dairesel hareketlerle temiz yüzeye yedirerek yaymalısınız. Uygulama sonrası 5 dakika bekleyip nemli mikrofiber bez ile silmelisiniz. Son olarak kuru mikrofiber bez ile kurutmalısınız. Eldiven ile kullanınız. Göz temasından kaçınınız.

SMX Final Wax: Aracınızı yıkayıp kurulayınız. Pasta cilayı ürünün içinde bulunan sünger ile boyanın üzerine eşit miktarda sürünüz. Kısa süre kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra temiz mikrofiber bez ile siliniz.Tavsiye edilen şekilde aracın tüm kaporta parçalarına uygulayınız. Kullandıktan sonra ürünün kapağını açık bırakmayınız.

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila: Kullanacağınız alanı belirledikten sonra SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila ürününü alana püskürtün ve herhangi bir bez ile alana yedirin. Burada 50*70 kaporta bezi ürününü kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda üründen üst düzey verim alabilmek adına, uygulama yapacağınız alanı önceden temizlemeniz gerekir. Ayrıca ürün 6 hafta boyunca etkili olsa da, gerektiği durumlarda ürünü haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde uygulamaya devam edebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum Yap