Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Torpido Parlatıcı / Plastik Parlatıcı / Lastik Parlatıcı / (2X1LT)

130,00 TL

SMX TORPİDO ve PLASTİK PARLATICI - SMX LASTİK PARLATICI

Stok Kodu 1000000000158
Barkod 1000000000158
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX TORPİDO PLASTİK AKSAM PARLATICI

Aracınız iç kısmında yer alan torpido ya da diğer plastik aksamların zarar gördüğü ya da aşındığı durumlarda, SMX torpido plastik aksam parlatıcı kullanılabilir. Bu ürün sayesinde aracınızın söz konusu parçaları hem eski görüntülerine kavuşur, hem de uygulamadan sonraki süreçte koruma altında olurlar.

 

SMX Torpido Plastik Aksam Parlatıcı

Bu ürün hem torpido, hem de aracınızda yer alan diğer plastik parçalarda kullanabileceğiniz bir koruyucu süttür. Aracınızın içerisinde yer alan tüm deri ve plastik aksesuarda ve donanımda kullanılabilir. Bu ürün sayesinde söz konusu donanımların hem parlatmasını, hem bakımını hem de korumasını sağlayabilirsiniz. Ürünü kullandıktan kısa süre sonra, aracınızın ilk günkü görüntüsüne geri döndüğünü görürsünüz.

 

Ürün tamamen antistatik bir yapıdadır. Yani ürün kullanıldıktan sonra uzun bir süre boyunca toza ve kire karşı üstün koruma sağlar. Ürünü kullanmanızla birlikte, uzun süre boyunca tozdan ve kirden de kurtulmuş olursunuz. Aracınız koltuk gibi deri donanımları bu ürün sonrasında sertleşmez, aksine SMX torpido plastik aksam parlatıcı ürünün deriyi yumuşatma özelliği bulunur. Aynı zamanda hem deri aksesuarların hem de plastik aksamların kuruyarak çatlamasını önler. Söz konusu parçaların hafif darbelerle yıpranmasına engel olur. Ürün içerisinde gliserin bulunmaz.

 

SMX Torpido Plastik Aksam Parlatıcı

Ürünü iki farklı yöntemle uygulayabilirsiniz. İlk yöntemde belirli bir mesafeden temizlemek istediğiniz alana ürünü püskürtebilir ve bir mikrofiber bez yardımıyla püskürttüğünüz alanı silebilirsiniz. Ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Fakat ikinci bir yöntem olarak ürünü beze sıkabilir ve isterseniz bu şekilde de aracınızın tüm deri ve plastik aksamını temizleyebilirsiniz. İki yöntem de kesin olarak sonuç verecek ve aracınızın çok daha iyi bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaktır. Ayrıca SMX torpido plastik aksam parlatıcı tüm marka ve model araçlarda kullanılabilecek olan bir üründür.

 

Türkiye’de SMX torpido aksam parlatıcı ve diğer tüm SMX ürünlerine Bulut Kimya aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Bulut Kimya olarak biz, aynı zamanda oto bakım ürünleri dışında ev temizliği halı temizliği ve el temizliği için de kullanabileceğiniz ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.

 

SMX LASTİK  PARLATICI

Lastikler, araçların en çok kirlenen parçalarının başında geliyor. Çünkü sürekli olarak zeminle temas ediyorlar. Benzer bir durum tamponlar için de geçerli. Fakat hem lastikleri hem de tamponu ilk günkü gibi siyah ve parlak gösterebilmenin yolları bulunuyor. Bu yollardan biri de SMX lastik tampon parlatıcı kullanmak.

 

SMX Lastik Parlatıcı Özellikleri

Özel olarak tasarlanan SMX lastik tampon parlatıcı, araç lastiklerinin siyahlığının ortaya çıkarılması ve korunması amacıyla üretilmiştir. Hem lastik, hem tampon, hem de çamurluklar için kullanılabilecek olan bir üründür. Bu ürün bir yandan lastik, tampon ve çamurlukların siyah ve parlak görünmesini sağlayacak, bir yandan da söz konusu parçalarda kir oluşumunu geciktirecektir. Bu sayede siz de ürünü sürekli olarak kullanmak zorunda kalmazsınız. Bu da hem ekonomiden, hem de emekten tasarruf etmeniz anlamına gelir.

 

Aynı zamanda bu ürün sudan etkilenmez. Yani suyla temas ettiğinde ya da yağmurlu havalarda etkisini kaybetmez. Kuru havalarda etkisini nasıl gösteriyorsa, yağmurlu havalarda da etkisini benzer şekilde gösterecektir. Aynı zaman lastik yüzeyinde oluşabilecek olan çatlamaların önüne geçen lastik tampon parlatıcı, tozu kirlenmeyi maksimum seviyede önler.

 

SMX Lastik  Parlatıcı Kullanımı

Eğer lastik, tampon ya da çamurluklarda oluşan yıpranma ve beyazlama yüksek miktarlarda ise, bu durumda SMX lastik tampon parlatıcı ürünü 1’e 1 oranında su ile karıştırarak kullanmanız gereklidir. Fakat eğer söz konusu parçalarda oluşan kir çok üst seviyelerde değilse, su miktarını biraz daha arttırarak ürünü daha uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de lastikleriniz ürünü uygulamadan önceki halinden daha yeni görünecektir.

 

SMX, bir Bulut Kimya markasıdır. Şu an Türkiye’de oto bakım ürünleri sektöründe en çok tercih edilen markaların başında gelir. Bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi hem kaliteli olması, hem de uzun süre kullanım imkanı sunmasıdır. Aynı zamanda piyasadaki benzer ürünler ile karşılaştırıldığında fiyatları çok daha uygundur. Eğer siz de uygun fiyatlı ama kaliteli ürünler satın almak isterseniz, bunun için Bulut Kimya’yı tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap