Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Torpido ve Plastik Parlatıcı + Klima Temizleyici

400,00 TL
Stok Kodu 1357
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX TORPİDO PLASTİK AKSAM PARLATICI

Bu ürün hem torpido, hem de aracınızda yer alan diğer plastik parçalarda kullanabileceğiniz bir koruyucu süttür. Aracınızın içerisinde yer alan tüm deri ve plastik aksesuarda ve donanımda kullanılabilir. Ürün tamamen anti statik bir yapıdadır. Yani ürün kullanıldıktan sonra uzun bir süre boyunca toza ve kire karşı üstün koruma sağlar.

SMX İNOX KROM, NİKELAJ TEMİZLEYİCİ

Araçların üzerinde bazı bölgeler nikelaj, bazı bölgeler ise krom malzemeden kullanılarak üretilir. İşte bu malzemelerin olduğu bölgelerde bazen paslanma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı durum yalnızca araçlar için değil, mutfağınızda ya da evinizin herhangi bir bölgesinde kullandığınız araçlar ya da malzemeler için de geçerlidir. Tüm bunların dışında daha pek çok bölgede pas sorunu ile karşılaşabiliriz. İşte bu sorundan kurtulmak adına özellikle son dönemde sıklıkla kullanılan yöntem SMX inox krom, nikelaj temizleyici kullanmaktır.

 

KLİMA KOKU GİDERİCİ

 

Klima koku giderici 200 mililitrelik bir üründür. Araç klimalarının düzenli olarak temizlendiği durumlar, arabada çok ağır bir koku oluşmasına sebep olmakla birlikte, insan sağlığı açısından da çok büyük riskleri beraberinde getirir. İşte bu sebeple arabanın içinde koku olsun ya da olmasın, özellikle de mevsim geçişlerinde klima temizliği yapılmalıdır. Bu temizlik içinse klima koku giderici kullanılabilir.

 

Klima Koku Giderici Özellikleri

 

Yaz aylarında serinlemek, kış aylarında ise ısınmak için hemen hemen tüm araçlarda klima kullanılıyor. Fakat klimanın uzun süre kullanılması ve temizlenmemesi bir takım riskler taşıyor. Çünkü klimanın havalandırması üzerinde pislik ya da bakteriler birikerek hem arabanın kokusunu bozar, hem de sağlığınız açısından zararlıdır. Bu yüzden klima koku giderici ürünü ile birlikte arabanın kliması mevsim geçişleri başta olmak üzere sık sık temizlenmeli, arabanın havası değiştirilmelidir. Eskiden klima temizleme işlemi oldukça zorlu bir işlem olsa da, bugün artık bunun klima koku giderici ürünler gibi çok kolay yöntemleri bulunur ve siz de bu ürünler ile rahatlıkla klima temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Klima Koku Gidericinin Kullanımı

 

Klima koku gidericinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir, bu süreci kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ürünü satın aldıysanız, kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekiyor. Ardından ise izlemeniz gereken adımlar şu şekilde:

 

-          Aracınızın motorunu çalıştırın,

-          Klimayı soğuk üfleyecek şekilde, devir daim modunda ve olabilecek en yüksek devirde çalıştırın,

-          Araç içerisinde bulunan tüm havalandırma bölmeleri açık durumda tutulmalıdır,

-          Aracınızın koltuklarını mümkün öne doğru, mümkün olan en eğik duruma getirin,

-          Klima koku giderici ürünü arka koltuk arasına koyun ve püskürtme düğmesine sonuna kadar basın, bu işlemi yaparken ürünü gözlerinizden uzak tutmaya özen gösterin,

-          Aracınızın camlarını kapatın, araçtan dışarı çıkın ve kapıları kapatın,

-          10 dakika kadar sonra aracı havalandırmak için tüm kapıları için ve motoru kapatın.

 

Eğer tüm bu işlemleri sırasıyla ve doğru bir şekilde uygularsanız, bu işlemlerin sonucunda hem aracınızın kokusu değişir, hem de klimanız bir nebze olsun temizlenmiş olur. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bu ürünü Bulut Kimya aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap