Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX SİNEK BÖCEK REÇİNE TEMİZLEYİCİ

60,00 TL
65,00 TL
%8 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000025
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

 Reçine temizleyici ve araba sinek temizleyici yaz aylarında adeta çileden çıkaran, araçların görünümünü ve boya yüzeyini bozan, camda yapışarak kuruyup camın yüzeyini işlev yapamaz hale getiren uçan haşerelerle mücadelede sihirli bir kurtarıcıdır. SMX NANO Araba sinek temizleyici ile uzun yolculuk sonrası aracınıza eşlik eden tüm haşere kalıntılarından kurtulmak mümkün oluyor. Bu ürünler nasıl kullanılır? Birkaç dakikanız varsa otomobilinize ve kendinize daha çok güveneceğiniz önemli bilgilerle karşılaşacaksınız.
Sinek ve haşere kalıntıları nasıl temizlenir?
Camdaki sinek pisliği nasıl temizlenir?
Burada profesyonel ürünlerden de bahsedeceğiz.
Uzun yolculuk sonrası haşere ve sineklerle dolu boya yüzeyi nasıl yıkanır? Ezilmiş yaratıklar yüksek hızlarda sürüş yaparken hızla birikir, görünürlük azalır ve çirkin bir araç olur. Bazen ön cam sileceklerinin basitçe kapanması onu kesmiyor. İşte o zaman yıkama, cila ve özel ürünler kullanarak daha ağır bir çözüme dönmelisiniz.
Camdaki sinek pisliği nasıl temizlenir? Haşere ve sinek pisliklerini temizleyerek otomobilinizi 3 yaş hatta 5 yaş yeni görünüme kavuşturmak mümkün olabilir! Aracınızın özellikle ön camında bir mucize yaşamak için doğru yerdesiniz! Yüz binlerce araç sahibinin otomobil yatırımını korumasını destekleyen ünlü BULUT KİMYA SMX markaları kalıcı temizlik ve net görüş için, size özel yaz ve kış için yararlanabileceğiniz hediye niteliğindeki ürünler sunmaktadır, hiç durmaksızın denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i otomobilinin camlarını temizleme yöntemlerini kullananların tercihi, yüz binlerce kişi tarafından denenmiş diğer önerileri de kaçırmıyor! Bu soru ülke gündeminde şu sıralar en çok tartışılan konulardan birini oluşturuyor. Gündemin yoğun siyasi ve gergin atmosferi arasında medyaya çok yansımayabiliyor ama halkın gündeminde bu soru var. Soru şu: Camdaki sinek pisliği nasıl temizlenir?
Sinek yapışmasını engellemek mümkün olmadığına göre temizlemek konusuna odaklanmak gerekiyor. İşte camdaki sinek pisliği nasıl temizlenir, boyaya yapışan böcek kalıntıları nasıl çıkar sorusunun altın cevapları:
• Öncelikle acele etmek gerekir. Uzun yolcukta bile olsanız her gece yolculuğu sonrası cam ve boya yüzeyini smx dış yüzey ve sinek temizleyici ile yıkayın ve kalıntıları aracın üzerinde bırakmayın.
• Böcek kalıntılarının aracın üzerinde uzun süre kalması kesinlikle boya yüzeyine zarar verir.
• Smx seramik katkılı Hızlı cila yaptırmadan uzun yola çıkmayın. Smx seramik katkılı Hızlı cila uygulamaları böcek kalıntılarının yapışmasını azalttığı gibi yıkama sırasında tutunmasını da engelliyor. Boya yüzeyindeki böcek kalıntıları hızla uzaklaşıyor.
• SMX Böcek temizleyici kullanın. Normal yıkama böcek kalıntıları için yeterli olmayabilir. Bu durum için özel formüle sahip SMX böcek temizleyici ürünü kullanın.

Yorumlar
Yorum Yap