Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Demir Tozu & Jant Temizleyici + Detay Temizlik Fırçası

400,00 TL

Demir Tozu & Jant Temizleyici + Detay Temizlik Fırçası

Stok Kodu 1022
Marka SMX
Ürün Açıklaması

SMX Demir Tozu & Jant Temizleyici

Çelik ve alüminyum jantlara yapışan balata ve demir tozlarını etken maddesi ile kolayca çözen konsantre jant temizleme ürünü. Ph nötr formülü ile lekelere ve çelik aksama zarar vermez. 

Kullanım Şekli:

Ürünü spreyleme yoluyla yüzeye uygulayın. Birkaç dakika sonra renk değiştirme teknolojisi sayesinde kirlilik derecesine göre demir tozları çözülerek mor renge dönüşmeye başlayacaktır. Birkaç dakika reaksiyonun bitmesini bekleyin. Morarma tamamlanınca tazyikli suyla kolayca durulayın.  Ürün yoğun olduğundan açık havada kullanılması önerilir.

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak bulundurunuz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ürünün yutulması halinde derhal Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.

SMX DETAY TEMİZLİK FIRÇASI

Kimyasal maddeye dayanıklı kıllar ile bezlerin ulaşamadığı kanallara ve bölgelere rahatça ulaşır. Fırça uzunluğu 23 santimetredir. Ayrıca, insan yapımı kimyasallara dayanıklı kıllar kullanan bu fırça, Çok ince kıllar ve geliştirilmiş uzunluk,  bu fırça bezlerin ulaşılması  zor alanların temizlenmesi için mükemmel bir üründür.

Yorumlar
Yorum Yap