Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Cam Kireç Çözücü 5 Lt.

599,00 TL

Cam Kireç Çözücü 5 Lt.

Stok Kodu 1130
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX Cam Kireç Çözücü

İster aracınızda, isterseniz de evinizde kullanabileceğiniz SMX Cam Kireç Çözücü, uygulandığı bölgelerdeki kirecin temizlenmesi açısından son derece etkili bir üründür. Araçlarınızın camlarındaki ya da evinizin herhangi bir bölgesindeki kireci sökmek adına bu ürünü kullanabilir ve doğru kullanım sonucunda olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

NOT! Boyaya zarar verebilir. Ürünü kullanmadan önce nikelaj ve kaporta kısmında maskeleme yapınız. Güneşte uygulama yapmayınız. Ovalama işlemi yaparak beklemeden bol su ile durulayınız. 

Kullanım Şekli:

Uygulanacak alanın durumuna göre SMX Cam Kireç Çözücü ürünün birkaç farklı uygulama yöntemi bulunur. Bu yöntemlerden ilki, ürünün uygulanacağı alana bir fısfıs yardımı ile sıkılması ve ardından bir sünger ile temizlenmesidir. Bir diğer yöntem ise SMX Cam Kireç Çözücü ürününü bir süngere damlatmak ve kirecin oluştuğu bölgeyi ovalamaktır. Uygulanan alan silindikten sonra bol su ile durulanmalıdır. Eğer bu yöntemler doğru şekilde uygulanırsa, üründen maksimum sonuç alınabilir. 

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz.  Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Cildi korumak amacıyla elleri uzun süre temastan kaçının. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Kilit altında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ürünün yutulması halinde derhal Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Kaynak  suları ve kanalizasyona karışmamasına dikkat ediniz. Depolama +4/+30°C arasında olmalıdır.

Yorumlar
Yorum Yap