Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Radyatör İçi Yağ Temizleyici 500 mL

170,00 TL

Radyatör İçi Yağ Temizleyici 500 mL

Stok Kodu 1090
Barkod SMX1000000000757
Ürün Açıklaması

Radyatör İçi Yağ Temizleyici

Motorlu araçlardaki soğutma sistemleri için geliştirilmiştir. Isıtma / soğutma sistemindeki yağ ve kiri çözerek temizler.

Kullanım Şekli:

10 lt depo haznesi için 1 kutu (300 ml) Radyatör Temizleme Sıvısını soğutma suyuna ekleyerek , aracınızın motorunu yüksek devirde 10-15 dk çalıştırınız. Soğutma suyunu boşaltarak yeni su ekleyerek işlemi tekrar edip durulama yapınız. Ardından sisteme soğutma sıvısını doldurunuz.

Ürünün Özellikleri: 

  • Yağ ve kirli kimyasal olarak çözer.

  • Asit veya alkali maddeler içermez.

  • Soğutma sıvıları ve Antifrizler ile uyumludur.

  • Kauçuk, hortum ve alüminyum parçalara zarar vermez.   

 

Dikkat! Çok kolay alevlenir. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Cilt tahrişine, uyuşukluğa ve baş dönmesine yol açabilir. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, çok toksik etkiler. Isıdan, kıvılcımdan, alevden, sıcak yüzeylerden uzak tutun. Aleve veya diğer ateş kaynaklarına doğru püskürtmeyin. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Kendinizi iyi hissetmezseniz Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz.

 

Yorumlar
Yorum Yap