Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Silikon Yağlayıcı Sprey 500 mL

170,00 TL

Silikon Yağlayıcı Sprey 500 mL

Stok Kodu 1108
Barkod SMX1000000000418
Ürün Açıklaması

SMX Silikon Yağlayıcı Sprey

Silikon bazlı yağlayıcı sprey. Araç kapı fitilleri, kapı menteşeleri, ambar kapakları, tekstil makinaları (dikiş iğneleri dahil), konveyörler, motor yatakları ve bunun gibi silikon ürün kullanmaya uygun tüm yüzeylerde kullanılır.

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak olan yüzeye 25 – 30 cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde gerekirse işlemi tekrar ediniz.

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk. yıkayınız. Aşırı soluna maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusturmaya çalışmayın, derhal sağlık personeline bilgi veriniz. Detaylı bilgi için MSDS bakınız.

 

Yorumlar
Yorum Yap