Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Motor İç Temizleme 300 ml 2 Adet

300,00 TL

Motor İç Temizleme 300 ml 2 Adet

Stok Kodu 1103
Barkod SMX1000000000756
Ürün Açıklaması

SMX Motor İç Temizleme

Tüm benzinli, dizel ve lpg'li araçlarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Motorda biriken tortu, kurum ve pisliklerin temizlenmesini sağlar. Motor performansını artırır ve gürültüsünü azaltır. Yenilenen yağın ömrünü uzatır.

Kullanım Şekli: 

Motor yağı ve yağ filtresini değiştirmeden önce Motor İç Temizleme ürününü değişecek olan motor yağının içerisine boşaltınız. Motoru rölanti devirde 15 dakika çalıştırdıktan sonra filtreyi de değiştirerek mevcut yağı boşaltıp yeni yağı doldurunuz. Kapasitesi 7 lt’ye kadar olan motorlar için 1 kutu (300 ml) yeterlidir.

Dikkat! Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Cilt tahrişine, uyuşukluğa ve baş dönmesine yol açabilir. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, çok toksik etkiler. Isıdan, kıvılcımdan, alevden, sıcak yüzeylerden uzak tutun. Aleve veya diğer ateş kaynaklarına doğru püskürtmeyin. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Kendinizi iyi hissetmezseniz Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz.

 

Yorumlar
Yorum Yap