Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Lastik & Fitil Yenileme 200 Ml 3 Adet

350,00 TL

Lastik & Fitil Yenileme 200 Ml 3 Adet

Stok Kodu 1055
Marka SMX
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

SMX Lastik & Fitil Yenileme

Lastik, plastik ve kauçuk yüzeylerin bakımını yapar. Gıcırtıları önler, yaz aylarında aşırı sıcak, kış aylarında aşırı soğuk havalarda fitillerin kapılara yapışmasını engeller. Fitil ömrünü uzatır. Su dayanımı yüksektir, üstün koruma sağlar, rutubeti önler.

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeye 25-30 cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde gerektiğinde işlemi tekrar ediniz.

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Çok kolay alevlenir. Boş kutular da dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız. Cilt tahrişine, uyuşukluğa ve baş dönmesine yol açabilir. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, çok toksik etkiler. Isıdan, kıvılcımdan, alevden, sıcak yüzeylerden uzak tutun. Aleve veya diğer ateş kaynaklarına doğru püskürtmeyin. Tozunu, dumanını, gazını, sisini,buharını ve spreyini solumaktan kaçının. Kullanırken koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu ve yüz koruyucu kullanınız. Kendinizi iyi hissetmezseniz Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz.

Yorumlar
Yorum Yap