Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Klima Temizleyici / Atom 200 ml

60,00 TL
Stok Kodu 1000000000191
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

KLİMA KOKU GİDERİCİ

 

Klima koku giderici 200 mililitrelik bir üründür. Araç klimalarının düzenli olarak temizlendiği durumlar, arabada çok ağır bir koku oluşmasına sebep olmakla birlikte, insan sağlığı açısından da çok büyük riskleri beraberinde getirir. İşte bu sebeple arabanın içinde koku olsun ya da olmasın, özellikle de mevsim geçişlerinde klima temizliği yapılmalıdır. Bu temizlik içinse klima koku giderici kullanılabilir.

 

Klima Koku Giderici Özellikleri

 

Yaz aylarında serinlemek, kış aylarında ise ısınmak için hemen hemen tüm araçlarda klima kullanılıyor. Fakat klimanın uzun süre kullanılması ve temizlenmemesi bir takım riskler taşıyor. Çünkü klimanın havalandırması üzerinde pislik ya da bakteriler birikerek hem arabanın kokusunu bozar, hem de sağlığınız açısından zararlıdır. Bu yüzden klima koku giderici ürünü ile birlikte arabanın kliması mevsim geçişleri başta olmak üzere sık sık temizlenmeli, arabanın havası değiştirilmelidir. Eskiden klima temizleme işlemi oldukça zorlu bir işlem olsa da, bugün artık bunun klima koku giderici ürünler gibi çok kolay yöntemleri bulunur ve siz de bu ürünler ile rahatlıkla klima temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Klima Koku Gidericinin Kullanımı

 

Klima koku gidericinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir, bu süreci kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ürünü satın aldıysanız, kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekiyor. Ardından ise izlemeniz gereken adımlar şu şekilde:

 

-          Aracınızın motorunu çalıştırın,

-          Klimayı soğuk üfleyecek şekilde, devir daim modunda ve olabilecek en yüksek devirde çalıştırın,

-          Araç içerisinde bulunan tüm havalandırma bölmeleri açık durumda tutulmalıdır,

-          Aracınızın koltuklarını mümkün öne doğru, mümkün olan en eğik duruma getirin,

-          Klima koku giderici ürünü arka koltuk arasına koyun ve püskürtme düğmesine sonuna kadar basın, bu işlemi yaparken ürünü gözlerinizden uzak tutmaya özen gösterin,

-          Aracınızın camlarını kapatın, araçtan dışarı çıkın ve kapıları kapatın,

-          10 dakika kadar sonra aracı havalandırmak için tüm kapıları için ve motoru kapatın.

 

Eğer tüm bu işlemleri sırasıyla ve doğru bir şekilde uygularsanız, bu işlemlerin sonucunda hem aracınızın kokusu değişir, hem de klimanız bir nebze olsun temizlenmiş olur. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bu ürünü Bulut Kimya aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap