Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Harç Beton Temizleyici 1 Lt. 30 Adet 2 Koli

4.000,00 TL

Harç Beton Temizleyici 1 Lt. 30 Adet 2 Koli

Stok Kodu 1368
Ürün Açıklaması

SMX Harç Beton Temizleyici

Araçlar ve metal yüzeylerde oluşan beton, harç, çimento, kireç ve diğer tabakaların kolay, hızlı ve %100 etkili bir şekilde sökülmesini sağlayan üründür. Yoğunlukla iş makinelerinde, çimento nakliyesi yapan araçlarda, mikserler de ve bu sektörlerde bulunan makinelerde kullanılmaktadır. Özel bileşimi sayesinde uygulanan yüzeye kesinlikle zarar vermemektedir.

Kullanım Şekli:

SMX Harç Beton Temizleyici uygulama şekli yüzeye püskürtme veya fırça ile uygulama şeklindedir. Yüzeye püskürtülür veya fırça ile uygulanır. Hemen beton, harç, kireç tabakası ile reaksiyona girmeye başlar. Ürünü temizleyeceğiniz yüzeye sıktıktan sonra bekleme süresi maksimum 1 dakikadır. 

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. P311 hemen Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. Lütfen yukarıdaki talimatlara harfiyen uyunuz ve güvenli kullanım sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

Yorumlar
Yorum Yap