Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Güçlü Motor Seti

400,00 TL

Güçlü Motor Seti

Stok Kodu 1245
Barkod 8942076001969
Ürün Açıklaması

SMX DİZEL YAKIT KATKISI
Dizel motorlu araçlarda; Yakıt kalitesini yükseltir. Ateşleme kalitesini artırır. Yanmayı düzenler. Enjeksiyon sistemini temizler. Tortu oluşmasını önler. Motorun sessiz çalışmasını sağlar. Performansı yükseltir. Yakıt tasarrufu sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: Yakıt almadan önce bir kutu 300 ml dizel yakıt katkısını 60 lt yakıt deposuna boşaltınız. Her üç depo yakıt dolumunda bir kutu kullanılması tavsiye edilir.
MOTOR İÇ TEMİZLEME
Tüm benzinli,dizel ve lpg'li araçlarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir.
Motorda biriken tortu,kurum ve pisliklerin temizlenmesini sağlar,
Motor performansını artırır,
Yenilenen yağın ömrünü uzatır,
Kullanım Şekli: Motor yağı ve yağ filtresini değiştirmeden önce Motor Temizleme Katkısı'nı değişecek olan motor yağının içerisine boşaltınız.Motoru rölanti devirde 15 dakika çalıştırdıktan sonra filtreyi de değiştirerek mevcut yağı boşaltıp yeni yağı doldurunuz.
 
SMX DİZEL PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ
Partikül filtre temizliği için geliştirilmiştir. NOx değerlerini ve yanma değerlerini düzenler. Tıkanıklıktan kaynaklı güç kaybını giderir. DPF arıza problemlerini çözmeye yardımcı olur. Rejenerasyon işlemini normalleştirir. DPF kendini temizleme işlemi gerçekleştiremeyecek kadar tıkanmış partikül filtrelerini temizlemeye ve temiz kalmasına yardımcı olur.
KULLANIM ŞEKLİ: Yakıt almadan önce bir kutu (300 ml) dizel yakıt katkısını 60 lt yakıt deposuna boşaltınız. Her 3 depo yakıt dolumunda bir kutu kullanılması tavsiye edilir.
almadan önce bir kutu (300 ml) dizel yakıt katkısını 60 lt yakıt deposuna
boşaltınız. Her 3 depo yakıt dolumunda bir kutu kullanılması tavsiye edilir.
 
SMX DUMAN KESİCİ 500 ML
Aşırı egzoz duman çıkışı aracınızda yağın supap ve piston sekmanlarından geçerek yanma odasına ulaştığının işaretidir. Duman kesici, egzoz dumanını ve yağ tüketimini azaltmak amacıyla koruyucu yağ bariyerini kalınlaştırmak için formüle edilmiştir. Metal yüzeyler arasında koruyucu tabaka oluşturarak teması azaltır, motor gürültüsünü ve yağ eksiltmeyi önler. Egzozdan çıkan siyah dumanı motordaki buharlaşmayı keser. Motor performansını %20-%25 artırır. 
 KULLANIM ŞEKLİ: Turbolu ve turbosuz tüm benzinli, dizel ve LPG’li araçlar, sanayi makineleri, jeneratör ve deniz araçlarında kullanılabilir. Rölantide çalışan sıcak motora, her 4-7 litre yağa 500ml ilave edilir. Takip eden yağ değişimlerinde 500 ml ilave edin. Motor yağı yağ seviyesini geçirmeyin. Mineral ve sentetik yağlar ile uyumludur.

Yorumlar
Yorum Yap