Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Tampon & Plastik Yenileyici 500 Ml 6 Adet 🎁 6 Adet Al, 3 Öde!

989,00 TL
1.200,00 TL
%18 İNDİRİM
Stok Kodu 1758
Ürün Açıklaması

SMX Tampon & Plastik Yenileyici  

Araçlarınızın tamponu pek çok sebebe bağlı olarak kirlenebilir ya da aşınabilir. İşte böyle durumlar için, aracınızın tamponunu eski haline getirmek adına SMX Tampon & Plastik  Yenileyici kullanılabilir. Ürün yalnızca araç tamponlarında değil, aynı zamanda plastik ve kauçuk olan tüm zeminlerin temizliği amacıyla da kullanılabilir.

 

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeye 25-30 cm uzaklıktan kutuyu dik tutarak sıkınız. Ardından bir bez ile (50*70 kaporta bezi kullanmak daha iyidir) uygulama yaptığınız yüzeyi siliniz. Ağır kirli yüzeylerde gerektiğinde işlemi tekrar ediniz. 

Ürünün Özellikleri:

  • Ürün tamponları yenilerken, bir yandan da benzer yıpranma ve kirlenme sorunlarına karşı tamponu ya da uygulandığı diğer zeminleri korur. 

  • Ürün, uygulandığı zeminlere mat ve ipeksi bir görüntü verir. 

  • Herhangi bir nedenle solmuş veya beyazlamış zeminler, tampon plastik torpido yenileyici kullanılarak doğal rengini geri kazanabilir ve yenilenmiş bir görünüm elde edebilir.

 

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular da dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.

 

İlk Yardım! Ürünün göze veya deriye teması halinde, derhal bol miktarda su ile en az 15 dakika boyunca yıkanmalıdır. Eğer ürün aşırı miktarda solunmuş veya yutulmuşsa, hasta havadar bir bölgeye taşınmalıdır; ancak kusturma işlemine girişilmemelidir. Acil sağlık durumunda, derhal sağlık personeline bilgi verilmelidir. Daha detaylı bilgi için, MSDS başvurulmalıdır.

Yorumlar
Yorum Yap