Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Susuz Motor Temizleme Spreyi 500 ml 3 Adet + Çok Amaçlı Temizleyici Köpük 500 Ml 3 Adet 🎁 6 Adet Al, 3 Öde!

989,00 TL
1.200,00 TL
%18 İNDİRİM
Stok Kodu 1769
Ürün Açıklaması

SMX Susuz Motor Temizleme Spreyi

Yeni nesil elektronik aksamlı ve beyinli araçların motor bloklarının su ile temizliği, elektronik aksamlara ve beyne zarar vererek hasar, masraflara yol açabileceği için bu alanların susuz temizliği şarttır. SMX SUSUZ Motor Temizleme Spreyi, temizlik için geliştirilmiş, kişisel kullanıma uygun, her yüzeyde kullanılabilen, pratik, uygulaması zaman almayan, temizlik sonrası anti-statik koruma özelliği sağlayan, ideal bir temizleyicidir.

 

Kullanım Alanları:

Otomobil Motorları, Motosikletler, İş Makinaları, Çim Biçme Makinaları, Aletler, Deniz Motorları, Yağlı ve Kirli Her Türlü Yüzeyin Temizliğinde Kullanılabilir.

 

Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk olmasına dikkat ediniz. Uygulama yapılacak yüzeyin sıcak olması üründen elde edilecek verimin düşmesine sebep olacaktır.

  • Mümkünse, uygulama yapılacak yüzeyin önceden havayla temizlenmesi, uygulama sürecini ve sonrasındaki temizliği kolaylaştıracaktır.

 

Kullanım Şekli:

Kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeye 25-30 cm uzaklıktan kutuyu dik bir şekilde tutarak sıkınız. Ağır kirli yüzeylerde işlemi tekrarlayınız.


Ürünün Özellikleri:

  • Ürün sıcak yüzeylerde kullanılmadığı sürece motor bloğunda oluşabilecek her türlü kiri başarılı bir şekilde çözer.

  • Ürünün amacı kirleri çözmektir. Çözünen kirlerin ortamdan uzaklaştırılması hava veya bez kullanılmalıdır.

  • Temizlik bittikten sonra uygulanan yüzeyde anti-statik bir tabaka oluşur.

  • Anti-statik özelliği sayesinde uygulanan yüzeyde birkaç hafta toza karşı koruma sağlar.

  • Temizlik sonrası zamanla  oluşabilecek yeni kirlerin temizliği çok  daha kolay olacaktır.

  • Motor bloğunda yer alan her türlü yüzeyde (metal, plastik, mika, cam, alüminyum, bakır, krom v.b. yüzeylerde ) güvenle kullanılabilir.

 

Dikkat! Kutu basınçlıdır. Boş kutular da dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.

SMX Çok Amaçlı Temizleyici Köpük 

Otomobil,ev ve ofislerdeki her türlü kumaş döşemelerin (Koltuk, sandalye, araç tavanı, kapı panelleri vb.) yüzeyindeki inatçı kirleri lekeleri kumaşın doku ve rengine zarar vermeden temizler. Kumaş rengini canlandırır, hoş bir koku bırakır. 

 

Kullanım Şekli: 

Kutuyu kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Yüzeye eşit bir miktarda püskürtünüz daha sonra temiz ve nemli bir bezle siliniz. Dokuma tekstil ürünlerinde ürünü yüzeye iyice yediriniz yedirdikten sonra etki etmesini bekleyiniz, daha sonra fırçayla veya elektrik süpürgesiyle temizleyiniz. Kullanmadan önce kumaşa uygunluğunu test ediniz. Hassas yüzeyler üzerine doğrudan püskürtmeyiniz, temiz bir bez üzerine püskürtünüz ve temizlenecek yüzeyleri siliniz.  Sıcak yüzeyler üzerinde veya doğrudan güneş ışığı altında kullanmayınız.

 

 

Dikkat! Kilit altında ve ağzı sıkıca kapalı saklayınız. Kutu basınçlıdır. Boş kutular dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Yorumlar
Yorum Yap