Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila + Vernik Sökücü + Cila - Boya Koruma - Hare Giderici 3'ü bir arada 100 ML

180,00 TL
280,00 TL
%36 İNDİRİM

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila + Vernik Sökücü + Cila - Boya Koruma - Hare Giderici 3'ü bir arada 100 ML -Bayrama Özel

Stok Kodu 1000000000210
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Ürün Açıklaması

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

 

Aracınızın zemini her ne kadar dayanıklı olsa da, bazen pek çok sebebe bağlı olarak aşınmalar ve kirlenmeler meydana gelebilir. Bu aşınma ve kirlenmelerin sebebi güneş yanığı ya da başka dış faktörler olabilir. İşte böyle durumlarda hem aracınızı temizleyecek hem de benzer durumların oluşmasını engelleyecek bir yönteme başvurmanız gerekir. Bugün uygulanan en etkili yöntemlerden biri SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila kullanmaktır.

 

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila Özellikleri

 

Bu ürün uygulanacak zeminde pasta ve cilaya gerek olmadan da kullanılabilir. Aynı zamanda ürün seramik kaplama olduğu için, aracınızın parlaklığı oldukça doğal görünecektir. Ayrıca SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila aracınızı temizlediği gibi, uzun süreli bir koruma sağlar. Kuş pisliği, güneş yanığı, çamur, yağmur izleri ya da çarpma ve başka faktörler sonucu oluşmuş olan çizikleri bu ürün sayesinde kolaylıkla giderebilirsiniz. Aynı zamanda ürün aracınızın güneşe karşı koruyacağından araç boyanızın aşınmasına da engel olur.

 

Uygulandığı alanlarda 6 hafta boyunca etkili olan bu ürün, hem aracınızın açısından, hem kendi sağlığınız açısından, hem de çevre açısından herhangi bir zararı bulunmaz. Yani gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür.

 

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila Kullanımı

 

Kullanacağınız alanı belirledikten sonra SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila ürününü alana püskürtün ve herhangi bir bez ile alana yedirin. Burada 50*70 kaporta bezi ürününü kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda üründen üst düzey verim alabilmek adına, uygulama yapacağınız alanı önceden temizlemeniz gerekir. Ayrıca ürün 6 hafta boyunca etkili olsa da, gerektiği durumlarda ürünü haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde uygulamaya devam edebilirsiniz.

 

Gerek bu ürünü, gerekse de aracınızın ihtiyacı olan diğer ürünleri satın almak adına firmamızı tercih etmeniz mümkün. Bulut Kimya olarak biz hem yüksek kaliteli ürünleri satışa sunuyor, hem de bu ürünler için bütçe dostu fiyat teklifleri sunuyoruz. Bu yüzden her zaman yanınızdayız!

 

SMX VERNİK SÖKÜCÜ

 

Araçların yüzeyinde herhangi bir sebebe bağlı olarak vernik yanığı oluşabilir. Bu vernik yanıklarından kurtulabilmek adına SMX vernik sökücü kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem hızlı, hem de kolay bir şekilde aracınızı eski görüntüsüne kavuşturabilirsiniz.

 

SMX Vernik Sökücü Özellikleri

 

Vernik sökücü ürünler, herhangi bir metal ya da boya üzerindeki verniğin sökülmesine yardımcı olan solvent bileşenli kimyasal ürünlerdir. Araç üzerindeki verniği sökmek konusunda oldukça etkilidirler ve bunu yaparken fosfat ve kromat tabakasına zarar vermezler. Ürün 500 mililitrelik kutu haline satılmaktadır. Eğer isterseniz bu ürünü boya koruma hare giderici ve seramik katkılı hızlı ve pratik cila ile birlikte kullanabilirsiniz. Eğer SMX vernik sökücü ürününü doğru bir şekilde kullanırsanız, verim almamanız için hiçbir sebep yoktur.

 

SMX Vernik Sökücü Kullanımı

 

Önemli not: Gri ve açık renkli araçlarda garanti verilmemektedir. 

Öncelikle SMX vernik sökücü uygulanacağı alandaki boyanın fabrikasyon olması ve kesinlikle zarar görmemiş olması gerekir. Eğer sonradan kalitesiz bir ürün kullanılarak boya yapıldıysa, SMX vernik sökücü bu boyaya zarar verebilir. Aracınız GRİ renkte ise %100 etkili olmayabilir.  Ürünü uygulayacağınız alanı belirledikten sonra ürünü bu alana sıkın ve üzerini hava almayacak şekilde bir poşetle kapatın. Bunu poşeti 4 taraftan yüzeye bantlayarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünü uygularken, uygulama alanı dışındaki bölgelerin zarar görmemesi adına bir maskeleme yapmanız yararınıza olacaktır. Ürünün üzerine kapalı olarak yarım saat kadar beklemesi yeterlidir. Fakat bazı bölgeler için bu süre uzayabilir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, firmamızdan da tedarik edebileceğiniz herhangi bir koruyucu ürün, bölgenin tekrar zarar görmemesi adına verimli olacaktır. Bu yüzden bu ürünü tek başına kullanabileceği gibi, SMX 3’ü 1 arada adlı ürünü de kullanabilirsiniz. Her iki ürünü de firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

 

SMX Vernik Sökücü Bulut Kimya’da!

 

Gerek evinizde kullanmak için, gerekse de aracınız için yüksek kaliteli temizlik malzemeleri arıyorsanız, bu ürünlerin tamamını Bulut Kimya’da bulabilirsiniz. Bulut Kimya olarak biz gerek vernik sökücü ürünlerde, gerekse de oto bakımla ilgili her türlü üründe sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem kaliteli, hem de ekonomik ürünler için, bizi tercih edin!

SMX 3’Ü 1 ARADA

Bazen aracınızda oluşan sorunları tek bir ürün kullanarak çözmek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda birkaç farklı ürünü bir arada kullanmak gerekir. Vernik sökme, cila ve boya koruma gibi konularda aracınızın bakımına yardımcı olacak bu ürünler, artık SMX 3’ü 1 arada ürünü ile bir arada alınabiliyor. Bu ürünlerin bir arada olması hem alışveriş anlamında, hem uygulama sürecinde zamandan tasarruf anlamında katkı sağlıyor.

 

SMX 3’ü 1 Arada İçinde Yer Alan Ürünler

Bu ürün aracınızda meydana gelen sorunların kısa ve etkili bir şekilde çözülebilmesi adına, set olarak satışa sunulur. Söz konusu SMX 3’ü 1 arada ürününün içerisinde bulunan ürünler ise şunlardır: Cila, boya koruma ve hare giderici. Bu ürünler tek bir kutu içerisinde bir arada yer alır ve aracınızda ıslak görünümlü ve berrak bir parlaklığın oluşmasına yardımcı olurlar. Aynı zamanda SMX 3’ü 1 arada, aracınız için oldukça faydalı olan bitkisel wax içermektedir.

 

SMX 3’ü 1 Arada Özellikleri

 

Tıpkı diğer SMX ürünleri gibi bu ürün de antistatik bir yapıdadır. Yani tozun, kirin ya da başka pisliklerin aracınıza tutunmasını engellerler. Böylelikle ürün uygulama sıklığınız azalır ve hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olursunuz. Bu ürünle birlikte aracınızın canlılığı artacak ve hem güneş ışınlarının hem de diğer dış faktörlerin aracınıza verdiği zarar minimuma inecektir. Aracınızı ne kadar zorlu hava koşullarında kullanırsanız kullanın, aracınızın uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır.

 

SMX 3’ü 1 Arada Kullanımı

Ürünü kullanmadan önce, ürünün uygulanacağı zemin güzelce temizlenmiş ve kurulanmış olmalıdır. Aynı zamanda söz konusu zeminin sıcak olmaması da önemlidir. Ürünün uygulamasını isterseniz el ile isterseniz de polisaj makineleri ile yapabilirsiniz. Eğer uygulamayı polisaj makinesi ile yapacaksanız, makineyi 1500 devirden fazla güçte çalıştırmamanız gerekir. Eğer uygulamayı el ile yapacaksanız, SMX 3’ü 1 arada ürününü pamuğa dökebilir ve uygulama yapılacak alana dairesel hareketlerle yedirebilirsiniz. Ürün uygulaması tamamlandıktan 5 dakika sonra alan temiz bir mikrofiber bez ile silinmelidir.

Yorumlar
Yorum Yap