Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Orta Çizik Giderici (2000 KUM) 1LT

205,00 TL
Stok Kodu 1000000000013
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX ORTA ÇİZİK GİDERİCİ (2000 KUM)

 

Aracınızın yüzeyinde gerek yağışlara bağlı olarak, gerekse başka sebeplerle küçük çizikler meydana gelebilir. Bu çizikler için her zaman profesyonel yardım gerekmez. Birkaç basit ürün ve malzeme yardımıyla bu çizikleri kendi kendinize de giderebilirsiniz. İşte bu noktada ihtiyacınız olan ürünlerden biri de SMX orta çizik giderici ürünüdür.

 

SMX Orta Çizik Giderici Özellikleri

 

Bu ürün özellikle orta derecedeki çiziklerin giderilmesi konusunda etkilidir. İçerisinde yer alan mineral toz, yüksek dereceli aşındırıcı ve parlatıcı içerir. Yani bir yandan aracınızdaki orta dereceli çizikleri giderirken, bir yandan da parlaklık sağlar. Yani burada ürünün yaptığı şey çizikleri doldurmak değil, aşındırmaktır. 2000 kum olan bu SMX orta çizik giderici, aracınız üzerinde yer alan orta dereceli çizikleri kolaylıkla giderir. Eğer polisaj makinesi ile uygulanırsa, üründen daha fazla verim alınabilir.

 

SMX Orta Çizik Giderici Kullanımı

 

Uygulama yapılacak olan alan kesinlikle temiz ve kuru olmalıdır. Öncelikle yüzeye yetecek kadar pasta yüzeye yedirilmeli, ardından çiziklerin durumuna göre düşük devirde ya da çiziğin durumuna göre yüksek devirde yavaş yavaş tüm çizik yok olana kadar uygulama yapılmalıdır. Bu ürün içerisinde herhangi bir dolgu maddesi içermez. Bu yüzden uygulama sırasında su kullanmaya gerek yoktur. Her ne kadar kendi kendinize bu uygulamayı yapabilecekseniz de, bir polisaj makinesi ile yapmak her zaman daha faydalı olur.

 

Eğer uygulamayı polisaj makinesi ile değil, el ile yapacaksanız bu da mümkün. Örneğin bir miktar pamuk ile ürünü çizik üzerinde dikey hareketlerle uygulayabilirsiniz. Eğer bu uygulamadan sonra aracınızın her zamankinden parlak görünmesi istiyorsanız, o halde SMX orta çizik giderici ürünle birlikte SMX parato cila boya koruma kullanabilirsiniz.

 

SMX Orta Çizik Giderici Bulut Kimya’da

 

Hem SMX orta çizik giderici ürününü, hem de ihtiyacınız olabilecek olan tüm ürünleri Bulut Kimya aracılığıyla tedarik edebilirsiniz. Bulut Kimya sizler için en kaliteli ürünleri, en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Bu yüzden eğer güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz, Bulut Kimya’yı tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap