Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Konsantre Halı Şampuanı (20 LT)

365,00 TL
450,00 TL
%19 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000033
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX KONSANTRE HALI ŞAMPUANI

 

Hem evlerde hem de ofislerde kullanılabilen halılar, zeminde bulunmaları sebebiyle bütün kiri ve bakteriyi üzerlerinde toplarlar. Bu yüzden hastalık ya da mikrop yayma ihtimalleri bir hayli yüksektir. Söz konusu durumun önüne geçmek için de nerede bulunduğuna bakılmaksızın tüm halıların düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Sağlık açısından da önemli bir durum olduğu için, halıların ne tür bir temizleyici ile temizlendikleri önemlidir. Çünkü kaliteli olmayan bir halı temizleyici sağlık sorunlarına neden olabilir. İşte bu noktada SMX konsantre halı şampuanı, kaliteli ve insan sağlığı açısından risk oluşturmayan bir üründür.

 

SMX Konsantre Halı Şampuanı Nasıl Kullanılır?

 

Ürünün kullanımı, halının büyüklüğüne ve ne kadar kirli olduğuna göre değişkenlik gösterebilir. Eğer el makinesinde ya da otomatik makinelerde bu ürünü kullanacaksanız, bu durumda 1 litre su için 3 ila 5 mililitre aralığında SMX konsantre halı şampuanı kullanabilirsiniz. Eğer halılarınızı geleneksel yöntemlerle, herhangi bir makine kullanmadan yıkayacaksanız, yine aynı ölçüleri kullanabilirsiniz. Ürün elde yıkama için kullanıldığında da iyi sonuç verecektir fakat makine ile kullanımında daha etkili bir sonuç alınabilir.

 

Ürünün en önemli özelliği halılarınızı yıkarken onlara herhangi bir zarar vermemesidir. Yani halılarınız derinlemesine temizlenir ve herhangi bir zarar görmez. Eğer yıkama işlemi zarar gelmemesi gereken bir zemin üzerinde yapılacaksa, söz konusu zemin ne olursa olsun SMX konsantre halı şampuanı zemininize zarar vermeyecektir. Aynı zamanda ürünün pH seviyesi ayarlanmıştır ve halıların malzemesi ne olursa olsun gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

 

SMX Konsantre Halı Şampuanı Bulut Kimya’da

 

Halıların pek çok bakteriyi içlerinde barındırdıkları ve bu yüzden de düzgün bir şekilde temizlenmeleri gerektiği göz önüne alınırsa, kullanılacak ürünün kaliteli olması son derece önemlidir. Çünkü kaliteli olmayan ve tamamen kimyasal maddelerden oluşan halı yıkama ürünleri, hem sizin sağlığınıza, hem de halınıza zarar verebilir. İşte bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına SMX konsantre halı şampuanı kullanabilirsiniz. Bir Bulut Kimya markası olan SMX ürünlerini, Bulut Kimya’nın internet mağazası üzerinden güvenle ve kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.