Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Kaydırmazlık Solüsyonu (5 LT)

365,00 TL
400,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000070
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX KAYDIRMAZLIK SOLÜSYONU

 

Bazen kaygan zeminler gerçekten ciddi yaralanmalara neden olabilir. Bu da hem sağlık açısından, hem de kullanım açısından pek çok sorunu beraberinde getirir. Dolayısıyla kaygan zeminlerin kayganlığını gidermek ve oluşabilecek sorunların önüne geçmek için bir sorunla karşılaşmadan önce önlem almak gerekir. Eğer siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız ve bu sorunu çözmek istiyorsanız, SMX kaydırmazlık solüsyonu kullanabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

 

Kaydırmazlık solüsyonu hemen hemen tüm zeminlere uygulanabilir. Seramik, fayans, mermer, granit, doğal taşlar, beton ve bu ürünlere benzeyen tüm mineral bazlı zeminlerde SMX kaydırmazlık solüsyonu kullanılabilir. 

Kaydırmazlık Solüsyonunun Kullanımı

 

Kaydırmazlık solüsyonu uygulanmadan önce, uygulama yapılacak olan zemin güzelce temizlenmelidir. Temizleme aşamasında zemin bol su ile durulanmalıdır. Tamamen temizlenmiş ve kurulanmış olan zemine kaydırmazlık solüsyonunu püskürtün ya da fırça ya da benzer bir araç ile zemine yayılmasını sağlayın. Tüm ürün zemine yayıldıktan sonra yaklaşık 30-40 dakika kadar bekleyin. Ürünün tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra yüzeyi bol su ile temizleyebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum Yap