Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Kaydırmazlık Solüsyonu (20 LT)

900,00 TL
1.000,00 TL
%10 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000071
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX KAYDIRMAZLIK SOLÜSYONU

 

Bazen kaygan zeminler gerçekten ciddi yaralanmalara neden olabilir. Bu da hem sağlık açısından, hem de kullanım açısından pek çok sorunu beraberinde getirir. Dolayısıyla kaygan zeminlerin kayganlığını gidermek ve oluşabilecek sorunların önüne geçmek için bir sorunla karşılaşmadan önce önlem almak gerekir. Eğer siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız ve bu sorunu çözmek istiyorsanız, SMX kaydırmazlık solüsyonu kullanabilirsiniz.

 

Kolay Kullanım ve Uygulama

 

Kaydırmazlık solüsyonu hemen hemen tüm zeminlere uygulanabilir. Seramik, fayans, mermer, granit, doğal taşlar, beton ve bu ürünlere benzeyen tüm mineral bazlı zeminlerde SMX kaydırmazlık solüsyonu kullanılabilir. Tüm bu zeminlere doğru şekilde uygulandığında, zeminin kaydırmaz bir yapıya kavuşmasını sağlar ve böylelikle olası kazaların ya da yaralanmaların önüne geçilmiş olur. Bu ürün evlerde kullanılabileceği gibi, aynı zamanda ofislerde ya da işletmelerde de kullanılabilir. Özellikle bugün evler de dahil olmak üzere çok sayıda yapının zeminlerinde söz konusu malzemelerin kullanıldığı düşünülürse, kaydırmazlık solüsyonunun oldukça gerekli bir ürün olduğu söylenebilir.

 

Kaydırmazlık Solüsyonunun Kullanımı

 

Kaydırmazlık solüsyonu uygulanmadan önce, uygulama yapılacak olan zemin güzelce temizlenmelidir. Temizleme aşamasında zemin bol su ile durulanmalıdır. Tamamen temizlenmiş ve kurulanmış olan zemine kaydırmazlık solüsyonunu püskürtün ya da fırça ya da benzer bir araç ile zemine yayılmasını sağlayın. Tüm ürün zemine yayıldıktan sonra yaklaşık 30-40 dakika kadar bekleyin. Ürünün tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra yüzeyi bol su ile temizleyebilirsiniz.

 

Yüzeyi temizledikten sonra tekrardan beklemenize gerek yoktur. Aynı zamanda uygulama sonrasında geriye herhangi bir kalıntı bırakmaz ve derz aralarına sıkışmış ya da işlemiş olan pisliklerin temizlenmesine yardımcı olur. Bu yüzden SMX kaydırmazlık solüsyonu kesinlikle önerilen bir üründür.

 

Kaydırmazlık Solüsyonu İçin Bulut Kimya!

 

Bulut Kimya uzun yıllardır piyasada hizmet vermekte olan bir firma olarak, müşterilerine çok sayıda ürün sunuyor. Bu ürünlerden ihtiyacınıza en uygun olanlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Piyasanın en kaliteli markalarından biri olan SMX marka ürünlere, hem uygun fiyat imkanlarıyla, hem de sorunsuz bir alışveriş deneyimi ile sahip olabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap