Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Far Temizleme Sıvısı + Isıtıcı + Huni

300,00 TL
570,00 TL
%47 İNDİRİM

SMX Far Temizleme Sıvısı + Isıtıcı + Huni

Stok Kodu 1000000000235
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Ürün Açıklaması

Aracınızın herhangi bir sebeple kirlenmiş ya da yıpranmış farlarını SMX far temizleme solüsyonu ile kolayca temizleyebilirsiniz. Farlarınızın gerek kazadan ötürü çizilmiş, gerek güneş ışınlarından dolayı solmuş, gerekse de zorlu arazi ve yol şartlarından dolayı kirlenmiş olabilir. Genellikle far temizliği konusunda profesyonel yardım aldığınızda bu durum size pahalıya patlayabilir. Bu yüzden SMX far temizleme solüsyonu ile kendi başınıza ve düşük maliyetlerle aracınızın farlarını temizleyebileceksiniz.

 

Tek başına kullanıldığında etkili olamayacak bu ürün, farların düzgün bir şekilde temizlenebilmesi adına set olarak kullanılmalıdır. Bu set sayesinde kolay bir temizleme imkanı yakalanabilir. Ayrıca seti aldığınız zaman uzun zaman kullanırsınız, sonraki temizleme işlemlerinde solüsyon bittikçe yalnızca solüsyonu almanız gerekir. Tek bir set ile 35 kez far temizleme imkanı vardır ve bu da aynı zamanda çok uzun süreli bir kullanım demektir. Bu yüzden SMX far temizleme solüsyonu önerilmektedir.(*ısıtıcı 220 w ile çalışmaktadır)

 

SMX Far Temizleme Solüsyonunun Kullanımı

 

Öncelikle farın ne kadar çizik olduğu ya da ne kadar yıprandığına göre bir zımpara belirleyip, farı su yardımıyla zımparalamanız gerekiyor. Ardından set ile birlikte gelen ısıtıcının içine yarım çay bardağı kadar far temizleme solüsyonu koymalı ve 7-8 dakika beklemelisiniz. Isıtıcının hunisinden buhar çıkmaya başladığı zaman, huniyi fara değdirmeden, yalnızca buhar ile farı temizlemeye başlıyoruz. Eğer ürünü doğru şekilde kullanırsanız, çok kısa süre içerisinde ürünün işe yaradığını göreceksiniz.

Yorumlar
Yorum Yap