Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi (4 KG) / SMX Ağır Yağ Çözücü (1 LT)

170,00 TL

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi (4 KG) / SMX Ağır Yağ Çözücü (1 LT)

Stok Kodu 1000000000216
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Ürün Açıklaması

SMX BİTKİSEL EL TEMİZLEME KREMİ (4 KG)

 

Özellikle sanayi bölgelerinde ya da endüstriyel alanlarda çalışıyorsanız, ellerinize yapışmış olan yağın ve kirin temizliği konusunda sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden sıradan el kremlerinden daha etkili ve temizleme performansı daha iyi olan bir ürün kullanmanız gerekir. Bu ürünlerin başında SMX bitkisel el temizleme kremi geliyor. Tamamen bitkisel olan bu krem, en zorlu kirlerin bile ellerinizden kolayca temizlenmesine yardımcı olur.

 

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi Özellikleri

 

Normal ve standart el kremleri ile ellerinizi temizlemeniz oldukça zordur. Aynı zamanda endüstriyel ve sanayi tipi lekeler yalnızca su ile temizlenemez. Bu yüzden SMX bitkisel el temizleme kremi sayesinde aynı zamanda su tasarrufu sağlamış olursunuz. Genelde bu tip lekelerin ellerden mazot ve tiner ile temizlenmeye çalışıldığı düşünülürse, bitkisel bir ürünün ne kadar sağlıklı olduğunu tartışmaya gerek yoktur. Çünkü mazot ve tiner ellerinizi çatlatır ve aynı zamanda ciddi zararlar verir.

 

Aynı zaman SMX bitkisel el temizleme kremi az miktarda kullanım ile etkili olur. Bu yüzden ekonomiktir. Sağlığınız için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez. Aynı cildi yumuşatır ve çatlakların iyileşmesine yardımcı olur. Böylelikle ellerinizin sağlığına tekrardan kavuşmasına yardımcı olur. Kolay kullanımı ve etkili olması sebebiyle hem sudan, hem maliyetten, hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda içerisinde çok sayıda bitkisel yağ ve kir çözücü madde bulunur.

 

SMX Bitkisel El Temizleme Kremi Kullanım Alanları

 

Bu ürün genellikle sanayi ve yağ kullanımının yoğun olduğu diğer sektörlerde kullanılabilir. Özellikle oto tamirhaneleri, boya üretim tesisleri, tekstil sektörü gibi alanlarda çalışan kişilerin kullanması kesinlikle tavsiye edilmektedir. Aynı zaman SMX bitkisel el temizleme kremi sayesinde tırnaklarınızın arasına sıkışmış olan ve temizlenmesi zor olan kirleri bile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında ekonomik olduğu kadar aynı zamana kaliteli de bir üründür. Bu ürün şu an Türkiye’de SMX markası güvencesiyle satılmaktadır. Bu ürünü hemen satın almak isterseniz, Bulut Kimya olarak biz Türkiye’nin her yerine bu ürünü gönderebiliyoruz.

SMX AĞIR YAĞ ÇÖZÜCÜ

 

Yağ izleri çoğu zaman nerede olduklarına bakılmaksızın büyük sorunlar yaratır. Özellikle ağır yağların temizlenmesi bazen eziyete dönüşebilir. İşte bu noktada söz konusu ağır yağ izlerinden kurtulmak için etkili yağ çözücülere ihtiyaç vardır. İşte burada devreye SMX ağır yağ çözücü girer.

 

SMX Ağır Yağ Çözücü Özellikleri

 

Tüm ağır yağlar çözmekte oldukça etkili bir ürün olan SMX ağır yağ çözücü evlerde, sanayi bölgelerinde ve faaliyetlerinde, araçların motorlarındaki birikmiş yağlarda, iş makinelerin ve asansör bakım ünitelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünü kullanarak bir türlü kurtulamadığınız ağır yağ lekelerinden çok fazla efor sarf etmeden kurtulabilirsiniz. Özellikle araç motor bloklarında ya da aksesuarlarında birikmiş olan yağların temizlenmesi konusunda oldukça etkilidir.

 

SMX Ağır Yağ Çözücü Kullanım Alanları ve Kullanımı

 

Kullanacağınız bu ürünün aracınızın plastik ya da alüminyum parçalarına herhangi bir zararı yoktur. Ürünü kullandıktan sonra herhangi bir oksitlenme sorunu ile karşılaşmazsınız. Örneğin restoranlarda ya da yemekhanelerde genellikle davlumbaz içlerinde çok ağır yağ lekeleri oluşur. Aynı durum ızgara ya da tezgah üstünde de meydana gelebilir. İşte bu tarz alanlarda da SMX ağır yağ çözücü kullanılabilir ve üstün verim alınabilir.

 

Torna tezgahları ağır yağ sökücü ürünlerin kullanılabileceği alanlardan biridir, aynı durum iş makineleri için de geçerlidir ve endüstriyel bölgelerde de sıklıkla tercih edilir. Eğer fayans, beton ya da epoksi gibi zeminlerin üzerinde de herhangi bir ağır yağ oluşumu varsa, bu zeminlerde de SMX ağır yağ çözücü gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

 

Ürünün kullanım şeklini, uygulamanın yapılacağı alanın durumuna göre belirlemeniz gerekir. Uygulamayı yapmadan önce alanın durumuna göre ürünü 5’de 1 ya da 10’da 1 oranında su ile çoğaltmanız gerekir. Ürünü püskürttükten sonra silme ya da fırçalama gibi yöntemler kullanabilir ve biriken yağın durumuna göre bu işlemi birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir ağır yağ çözücü ürünleri Bulut Kimya aracılığıyla çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Bulut Kimya olarak biz, sizler sayesinde gün geçtikçe büyüyoruz!

Yorumlar
Yorum Yap