Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici 1 Lt.

250,00 TL

Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici 1 Lt.

Stok Kodu 1159
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici

Evlerimizde birçoğumuzun korkulu rüyası banyolarda ya da mutfaklarda fayans ya da derz aralarında birikmiş olan kirleri temizlemektir. Sıradan temizleyici ürünleri bu işlemi gerçekleştirmek konusunda genelde yardımcı olmaz. Böyle işlemler için daha güçlü ve daha kaliteli bir temizlik ürününe ihtiyaç duyulur. İşte bu ürün de SMX Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici olarak karşımıza çıkıyor.

Ürünün Özellikleri:

  • Banyolarda, fayans aralarında ve derzlerde bulunan kirleri temizlemek için oldukça etkili bir ürün. Aynı zamanda duşakabin, musluklar, bataryalar ve armatürler üzerinde birikmiş olan lekeleri de etkili bir şekilde giderir.

  • Ürün, temizlik işlemi sırasında fayans yüzeyindeki sır tabakasına veya derz aralarına zarar vermez. 

  • Banyo veya mutfak fayanslarınızda sabun kalıntıları, deterjan izleri, vücut yağı artıkları veya pas gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız, SMX Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici ile bu tür problemleri kolaylıkla çözebilirsiniz.

  • Plastik yüzeylerde ve inşaat sonrası temizlikte de güvenle kullanabileceğiniz etkili bir temizleyicidir.

Kullanım Şekli:

Ürünün uygulanacağı alan kuru olmalıdır. Ürünü önce temizleyeceğiniz alana püskürtmeli ve iyice fırçaladıktan sonra yaklaşık olarak 5 dakika beklemelisiniz. Bekleme işlemi de tamamlandıktan sonra yüzeyi durulayabilirsiniz.

Ev Temizliği Hijyen için: Fayans, marley, seramik, küvet, lavabo, mutfak tezgahı gibi yıkanabilir yüzeylerde 15 Lt suya 170 ml (yaklaşık 2 çay bardağı) SMX Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici ekleyin. Yüzeyi temizleyin bir süre bekleyin ve durulayın.

Tuvalet Temizliği: 170 ml (yaklaşık 2 çay bardağı) SMX Banyo-Fayans-Derz-Armatür ve Duşakabin Temizleyici’yi doğrudan yüzeye dökün bir süre bekleyin ve durulayın. 

Dikkat! Ürünün göze veya deriye teması halinde, derhal bol miktarda su ile en az 15 dakika boyunca yıkanmalıdır. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurunuz. Çamaşır suyu gibi asitli maddelerle karıştırılması zehirli gaz çıkışına yol açar. Çocukların erişemeyeceği güvenli yerlerde saklayınız.