Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Araç Restore Seti

350,00 TL
500,00 TL
%30 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000062
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX VERNİK SÖKÜCÜ

UYGULANACAK BÖLGEYİ 4 PARÇAYA BÖLÜP UYGULAMASI TAVSİYE EDİLİR.
ÜRÜNÜ VERNİK YANIĞI OLDUĞU BÖLGEYE SIKIP HAVA ALMAYACAK ŞEKİLDE POŞETLE ( HIŞIR VB.) İLE KAPATILIP BANTLANIP HAVA ALMAMASI GEREKLİ VE YAKLAŞIK 30 DK BEKLEMENİZ YETERLİ BAZI ARAÇLARIN VERNİKLERİNDE DEĞİŞEBİLİYOR ORTALAMA 4 SAAT VE DAHA FAZLA BEKLEMENİZ GEREKEN BÖLGELER OLABİLİR ... ÜRÜN UYGULANACAĞI BÖLGE KESİNLİKLE FABRİKASYON BOYA OLMALIDIR VE BOYANIN KESİNLİKLE ZARAR GÖRMÜŞ OLMAMASI GEREKLİ. UYGULANMAYACAK YERLERİ MUTLAKA MASKELEYİNİZ ÇÜNKÜ; KULLANIM ALANI DIŞINDAKİ YERLERE ZARAR VEREBİLİR. SONRADAN BOYANAN BÖLGELERİN BOYA KALİTESİNDEN DOLAYI BOYAYA ZARAR VEREBİLİR. ZEMİN ÜZERİNDEKİ VERNİK SÖKÜLDÜKTEN EN AZ 2 SAAT SONRA DÜŞÜK DEVİRLİ POLİSAJ MAKİNASIYLA TAVSİYE ETTİĞİMİZ SMX 3'Ü BİR ARADAYLA ALANA UYGULANMALI. 3'Ü BİR ARADA ELİNİZDE MEVCUT DEĞİLSE BAŞKA KALİTELİ PASTA CİLA VE HARA GİDERİCİYLE UYGULAMA YAPMALISINIZ FAKAT KULLANDIĞINIZ ÜRÜN KESİNLİKLE SİLİKON İÇERMEMELİDİR. BU İŞLEMLER BİTTİKTEN SONRA KORUYUCU ÜRÜN KULLANILMALIDIR DİLERSENİZ KORUYUCU ÜRÜNÜ FİRMAMIZDAN TEDARİK EDEBİLİR DİLERSENİZDE BAŞKA FİRMADAN TEDARİK EDEBİLİRSİNİZ. YADA TEDARİK ETME ŞANSINIZ YOKSA KALİTELİ BİR SERAMİK KAPLAMAYLA KAPLAYA BİLİRSİNİZ BOYANIN ÖMRÜNÜ UZATMAK ADINA. FİRMAMIZ ARGE ÇALIŞMALARI SONRASI GELİŞTİRDİĞİ SMX SERAMİK KATKILI CİLAYI KULLANMANIZI TAVSİYE EDER ZARARLI GÜNEŞ IŞINLARINA VE ASEDİK BÖCEK VE KUŞ PİSLİĞİNDEKİ ASİTTEN KORUMAK İÇİN . GRİ ARAÇLARA GARANTİ VERMEMEKTEYİZ VE AYNI ZAMANDA ÜRÜN VERNİK YANIĞI SÖKÜCÜDÜR BOYA YANIĞINI SÖKMEZ YADA ÖZELLİĞİNİ BİTİRMİŞ BOYALARDA ETKİ ETMEMEKTEDİR.FİRMAMIZ PROFOSYONELLERİ TERCİH ETMEKTEDİR BİREYSEY YAPMAK İSTEYENLERE FİRMAMIZ GARANTİ VERMEMEKTEDİR. YANLIŞ KULLANIMDAN DOLAYI DOĞACAK HER HANGİBİ SORUMLULUĞU FİRMAMIZ KABUL ETMEMEKTEDİR.

 

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

Araç yüzeyine parlaklık ve su kaydırma özelliği veren yüzeyi zararlı güneş ışınlarından koruyan cilalama yöntemidir. Yıkanmış aracın üzerine tatbik edilir. Tüm araç yüzeylerinde ve boyalı metal yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturur.

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI ve PRATİK CİLA 
➡ FAYDALARI SAYMAKLA BİTMEZ ⬅
1- Pasta Cilaya Gerek Kalmadan Direk Uygulayabilirsiniz.
2- Seramik Kaplama Arabanızın Parlak ve Dinamik Bir Görünüm Kazanmasını Sağlar.
3- Kaportayı Yakan ve Zarar Veren Çamur,Kuş Pisliği,Asit Yağmuru,Tuz,Reçine Gibi Birçok Aşındırıcı ve Kirleticilerin Kolayca Temizlenebilmesini Sağlar.
4- Aracın Yüzey Görünümünü Kalıcı Olarak Korur.
5- Aracın İkinci El Değerini Yükseltir.
6- Seramik Kaplama Kostikli Yıkamalardan Etkilenmez.

 

Yorumlar
Yorum Yap