Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Ağır Çizik Giderici 1000 KUM 1 LT

205,00 TL
250,00 TL
%18 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000034
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX AĞIR ÇİZİK GİDERİCİ

 

Araçlar dış faktörler ya da kaza gibi olumsuz olaylar sebebiyle çizik gibi sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu durum aracınızın estetik görüntüsüne zarar gelmesi demek oluyor. Bu yüzden bu gelişmeyle ilgili bir önlem alınması ve çiziklerin bir şekilde giderilmesi gerekiyor. Eğer aracınız üzerinde yer alan çizik ağırsa, bu durumda SMX ağır çizik giderici kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde düzeltilmesi zor görünen çizikler, rahatlıkla yok edilebilir.

 

SMX Ağır Çizik Giderici Özellikleri

 

Bu ürün mineral toz içermektedir. Ürünün içerdiği mineral toz içinde yüksek kaliteli parlatıcı ve aşındırıcılar bulunur. Oysa başka ürünlerin içerisinde dolgu maddeleri bulunur ve çizikleri doldurur. Dolgu ürünler her zaman üstün performans vermeyebilir. Bu yüzden SMX ağır çizik giderici, çiziklerin giderilmesi işlemini dolgu ile değil, aşındırma yöntemi ile yapar. Bu hem daha pratik, hem de daha etkili ve kalıcı bir yöntemdir. Aynı zamanda ilerleyen süreçte uygulanan bölgenin korunmasını sağlar ve toz tutmasını engeller. Ürün 1000 kum üzerinde bulunan tüm zımpara çiziklerini kolaylıkla temizler. Eğer çizikler 2000 kum ya da 3000 kum zımpara iziyse, bu durumda yine SMX’in kılcal çizik giderici ya da orta çizik giderici ürünlerine bakılabilir. Aynı zamanda bu ürünler silikon içermez.

 

SMX Ağır Çizik Giderici Kullanımı

 

Tıpkı her uygulamada olduğu gibi, SMX ağır çizik giderici uygulamasından önce de bir temizlik işlemi yapılmalıdır. Bu temizlik işleminden sonra bölgenin iyice kuruduğundan ve yüzeyin sıcak olmadığından emin olunmalıdır. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra uygulama işlemine geçilebilir. Bu ürün her ne kadar el ile uygulanabiliyor olsa da, polisaj makinesi ile yapılan uygulamalarda çok daha iyi sonuç verir. Yine de elinizde bir polisaj makinesi bulunmuyorsa, bir pamuk yardımıyla ve söz konusu bölgeye dairesel hareketler yaparak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi, çizik izleri yok oluncaya kadar sürdürmeniz gerekir.

 

Eğer Türkiye’de bu ürünleri edinmek istiyorsanız, bu konuda Bulut Kimya’dan destek alabilirsiniz. Bulut Kimya SMX ağır çizik giderici de dahil olmak üzere piyasada bulunan tüm SMX ürünlerini satmaktadır.

Yorumlar
Yorum Yap