Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Orta Çizik Giderici / Kılcal Çizik Giderici / Ağır Çizik Giderici / Cila Boya Koruma / Hare Giderici / 3'ü 1 Arada / 4'LÜ ARAÇ KORUMA SETİ (4X1LT)

660,00 TL
800,00 TL
%18 İNDİRİM

4'LÜ ARAÇ KORUMA SETİ (SMX ORTA ÇİZİK GİDERİCİ - SMX KILCAL ÇİZİK GİDERİCİ - SMX AĞIR ÇİZİK GİDERİCİ - SMX CİLA BOYA KORUMA HARE GİDERİCİ 3'Ü 1 ARADA) (4X1LT)

Stok Kodu 1000000000035
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

SMX ORTA ÇİZİK GİDERİCİ (2000 KUM)

 

Aracınızın yüzeyinde gerek yağışlara bağlı olarak, gerekse başka sebeplerle küçük çizikler meydana gelebilir. Bu çizikler için her zaman profesyonel yardım gerekmez. Birkaç basit ürün ve malzeme yardımıyla bu çizikleri kendi kendinize de giderebilirsiniz. İşte bu noktada ihtiyacınız olan ürünlerden biri de SMX orta çizik giderici ürünüdür.

 

SMX Orta Çizik Giderici Özellikleri

 

Bu ürün özellikle orta derecedeki çiziklerin giderilmesi konusunda etkilidir. İçerisinde yer alan mineral toz, yüksek dereceli aşındırıcı ve parlatıcı içerir. Yani bir yandan aracınızdaki orta dereceli çizikleri giderirken, bir yandan da parlaklık sağlar. Yani burada ürünün yaptığı şey çizikleri doldurmak değil, aşındırmaktır. 2000 kum olan bu SMX orta çizik giderici, aracınız üzerinde yer alan orta dereceli çizikleri kolaylıkla giderir. Eğer polisaj makinesi ile uygulanırsa, üründen daha fazla verim alınabilir.

SMX KILCAL ÇİZİK GİDERİCİ (3000 KUM)

 

Aracınız için ağır çizikler ve orta dereceli çizikler için çizik giderici ürünler olduğu gibi, kılcal çizikler için de kullanabileceğiniz ürünler bulunur. İşte SMX kılcal çizik giderici de bu ürünlerden biridir. Bu ürün sayesinde aracınızda meydana gelen herhangi bir çiziği, profesyonel yardıma gerek kalmadan da halledebilirsiniz.

 

SMX Kılcal Çizik Giderici

 

Bu ürün sayesinde aracınızın herhangi bir bölgesindeki çok ince çizikleri ve ince fırça izlerini kolaylıkla giderebilirsiniz. Bu ürünün içeriğinde silikon bulunmaz, zaten bu işlemler için silikon içeren ürünler kullanılmamalıdır. Ayrıca SMX kılcal çizik giderici 3000 kum zımpara izine kadar etkili olmaktadır. Ayın zamanda bu ürünün orta dereceli çizikler için 2000 kum, ağır çizikler için 1000 kum olmak üzere iki farklı versiyonu daha bulunur.

SMX AĞIR ÇİZİK GİDERİCİ

 

Araçlar dış faktörler ya da kaza gibi olumsuz olaylar sebebiyle çizik gibi sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu durum aracınızın estetik görüntüsüne zarar gelmesi demek oluyor. Bu yüzden bu gelişmeyle ilgili bir önlem alınması ve çiziklerin bir şekilde giderilmesi gerekiyor. Eğer aracınız üzerinde yer alan çizik ağırsa, bu durumda SMX ağır çizik giderici kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde düzeltilmesi zor görünen çizikler, rahatlıkla yok edilebilir.

 

SMX Ağır Çizik Giderici Özellikleri

 

Bu ürün mineral toz içermektedir. Ürünün içerdiği mineral toz içinde yüksek kaliteli parlatıcı ve aşındırıcılar bulunur. Oysa başka ürünlerin içerisinde dolgu maddeleri bulunur ve çizikleri doldurur. Dolgu ürünler her zaman üstün performans vermeyebilir. Bu yüzden SMX ağır çizik giderici, çiziklerin giderilmesi işlemini dolgu ile değil, aşındırma yöntemi ile yapar. Bu hem daha pratik, hem de daha etkili ve kalıcı bir yöntemdir. Aynı zamanda ilerleyen süreçte uygulanan bölgenin korunmasını sağlar ve toz tutmasını engeller. Ürün 1000 kum üzerinde bulunan tüm zımpara çiziklerini kolaylıkla temizler. Eğer çizikler 2000 kum ya da 3000 kum zımpara iziyse, bu durumda yine SMX’in kılcal çizik giderici ya da orta çizik giderici ürünlerine bakılabilir. Aynı zamanda bu ürünler silikon içermez.

SMX 3’Ü 1 ARADA

 

Bazen aracınızda oluşan sorunları tek bir ürün kullanarak çözmek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda birkaç farklı ürünü bir arada kullanmak gerekir. Vernik sökme, cila ve boya koruma gibi konularda aracınızın bakımına yardımcı olacak bu ürünler, artık SMX 3’ü 1 arada ürünü ile bir arada alınabiliyor. Bu ürünlerin bir arada olması hem alışveriş anlamında, hem uygulama sürecinde zamandan tasarruf anlamında katkı sağlıyor.

 

SMX 3’ü 1 Arada İçinde Yer Alan Ürünler

 

Bu ürün aracınızda meydana gelen sorunların kısa ve etkili bir şekilde çözülebilmesi adına, set olarak satışa sunulur. Söz konusu SMX 3’ü 1 arada ürününün içerisinde bulunan ürünler ise şunlardır: Cila, boya koruma ve hare giderici. Bu ürünler tek bir kutu içerisinde bir arada yer alır ve aracınızda ıslak görünümlü ve berrak bir parlaklığın oluşmasına yardımcı olurlar. Aynı zamanda SMX 3’ü 1 arada, aracınız için oldukça faydalı olan bitkisel wax içermektedir.

Yorumlar
Yorum Yap